علت انفجار لاستيک اتومبيل سباستين فتل اعلام شد
شماره خبر : 123798
شرکت تايرسازي پيرلي جزئيات کاملي از تحقيقات خود در مورد علت مشکل تاير اتومبيل سباستين فتل منتشر کرد.

شرکت تايرسازي پيرلي با انتشار گزارش تحقيقات صورت گرفته توسط بازرسين تلاش کرد از اتومبيلرانان خشمگيني که از انفجار تاير اتومبيل سباستين فتل در مسابقات جايزه بزرگ ايتاليا ناراحت بودند، دلجويي کند.

با شروع رقابت‌هاي فرمول يک جايزه بزرگ ايتاليا اکثر اتومبيلرانان به علت مسير طولاني و سرعت بالاي اين مسابقات نگران انفجار لاستيک اتومبيلشان بودند. شرکت تايرسازي پيرلي اعلام کرد که تحقيقات خود در رابطه با انفجار لاستيک اتومبيل فتل را به پايان رسانده است و تاييد کرد علت اين انفجار سايش بيش از حد لاستيک به علت استفاده زياد بوده است.

اما فتل قهرمان چهار دوره مسابقات گفته است که لاستيک چرخ عقب سمت راست اتومبيلش در مسير انتهايي مسابقه جايزه بزرگ بلژيک دچار مشکل شده و شرکت تايرسازي پيرلي را به علت به خطر انداختن جانش مورد اتهام قرار داده است.

مدير شرکت پيرلي گفت: تحقيقات ما در مورد بررسي مشکل تاير اتومبيل سباستين فتل به پايان رسيده است و به زودي نتايج نهايي آزمايشات فني را منتشر خواهيم کرد.

تيم فراري با مدير شرکت پيرلي گفتگويي داشته است و مربي تيم فراري بر اين مطلب تاکيد کرده که شرکت پيرلي از ناامن بودن محصول خود در هنگام استفاده از استراتژي توقف اول حرفي نزده است در حالي که مدير شرکت تايرسازي پيرلي گفته است اين استراتژي تکنيک خطرناکي است و ديگر تيم‌ها از آن استفاده نمي‌کنند.

در پي اين حادثه نيکو راسبرگ نيز که در تمرينات خود دچار چنين حادثه‌اي شده بود از فتل حمايت کرد. اين در حالي است که انجمن اتومبيلرانان مسابقات فرمول يک خواستار پايان بخشيدن به اين اتفاقات شده و فتل در وب سايت شخصي خود بار ديگر اين شرکت را مورد انتقاد قرار داده است.

با توجه به تمديد قرارداد دوباره پيرلي، اين شرکت هم اکنون مقطع حساسي را پشت سر مي‌گذارد. برني اکلستون، مدير اجرايي مسابقات فرمول يک جزو يکي از حاميان هميشگي اين شرکت بزرگ بوده اما ممکن است با بروز مشکلات بيشتر از جانب اين شرکت مورد اعتراض اتومبيلرانان قرار گيرد. رابطه بين ورزشکاران اين رشته با شرکت تاير سازي پيرلي چندان مساعد نيست و فتل، لوئيس هميلتون و فرناندو آلونسو همگي در مورد وضعيت امنيت رانندگان ابراز نگراني کرده‌اند.

در مسابقات جايزه بزرگ فرمول يک، دو سال پيش در انگليس شش مورد انفجار لاستيک اتفاق افتاد. 

why husband cheat west-bot.com women cheat because
how to tell if wife has cheated blog.123landlord.com how to cheat on husband
bdsm gay boy sex stories myjustliving.com golden showers sex stories
women looking to cheat women affair married men having affairs
my wife cheated on me now what read unfaithful spouse
cvs 30 off coupon usingprogramming.com cvs 30 off coupon printable
celecoxib pill internetsellout.com keflex pill
ارسال در: سه شنبه 10 شهريور ساعت 19:53 (1394/6/10)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن