وقتي قهرمان آسيا در بازار تهران دست‌فروشي مي‌کند! + عكس
شماره خبر : 124391
قهرمان پرتاب وزنه جوانان آسيا مي‌گويد حاضر است براي ادامه ورزش همه کار کند و حتي به دست فروشي در بازار ادامه دهد.

ايسنا نوشت: شاهين جعفري، با ابراز ناراحتي از شرايط فعلي خود بعد از کسب مدال طلاي قهرماني جوانان آسيا، اظها‌ر کرد: از سال 86 به مدت هشت سال به طور حر‌فه‌اي د‌و‌و‌ميد‌ا‌ني کار مي‌کنم و سال 91 موفق شدم رکورد نو‌جو‌ا‌نان ايران را در ماده پرتاب وزنه جابه جا کنم. اين رکورد شکني هم در مسابقات داخل سالن و هم در فضاي باز اتفاق افتاد، اما دريغ از يک حمايت يا پاداش از مسئولان.

وي ادامه داد: بعد از رکودشکني موفق شدم ورودي مسابقات قهرماني آسيا که در چين تايپه برگزار مي‌شد را کسب کنم. در چين تاپيه با رکورد 18 متر و 64 سانتيمتر به مدال نقره رسيدم. بعد از چندين ماه نفر اول اين مسابقات که يک ايراني بود تست دوپينگش مثبت شد و به همين دليل بايد مدال طلاي او را به من بدهند. براي اين کار پيگيري‌هاي زيادي انجام دادم و نامه‌هاي زيادي را به آقاي داوري و طباطبايي ارسال کردم، اما هيچ کدام پاسخي به من ندادند.


جعفري در ادامه افزود: نه تنها اين مدال به من داده نشد و حتي حکم قهرماني هم براي من از فدراسيون آسيا نگرفتند ،‌ بلکه يک سال است که هيچ کس به اين موضوع اهميتي نمي‌دهد و من هنوز مدال طلاي آسيا را که حق من است به دست نياورده‌ام. حتي بعد از اين ر‌قا‌بت‌ها من يک مصدوميت از ناحيه مچ پا داشتم و فدراسيون به فدراسيون پزشکي ورزشي نامه‌اي ارسال نکرد تا من بتوانم رايگان مصدوميتم را درمان کنم.

او با بيان اين که در تمام اين مدت هيچ کس پشتوانه ام نبوده، ا‌دا‌مه‌ داد: من هنوز هم پيگير د‌و‌و‌ميد‌ا‌ني هستم، اما رکوردهايم افت کرده است و کاري هم نمي‌توانم انجام بدهم. در اين چند سالي که من د‌و‌و‌ميد‌ا‌ني کار مي‌کنم هيچ کس پشتوانه ام نبوده و خودم تمام سختي‌ها را به دوش کشيدم. من از يک طبقه ضعيف جامعه هستم و حتي خانواده‌ام هم نمي‌توانند از لحاظ مالي به من کمک کنند.


قهرمان پرتاب وزنه جوانان آسيا درباره شرايط نامناسب خود، اظها‌ر کرد: تا الان هر کاري که توانسته‌ام انجام دهم و هر هزينه اي که کرده‌ام با دستفروشي بوده و هيچ کس کمک نکرده است. يک سالي است که اين شرايط حکمفرماست و به نظرم نمي‌توان اين گونه کار کرد. اين هم زندگي من است که بايد در بازار تهران دستفروشي کنم.

جعفري با بيان اين که من اين حق را براي خودم قائل هستم که حکم قهرماني‌ام را به ديوار خانه‌ام آويزان و پدر و مادرم را خوشحال کنم، گفت: من نمي دانم مشکل کجاست. از پاداش که بگذريم و از برگرداندن مدال طلا هم چشم پوشي کنم، به چه اميدي مي‌خواهم زنده باشم؟ آيا من اين حق را ندارم که حکم و مدال قهرماني‌ام در آسيا را به ديوار خانه بزنم تا با ديدن آن خوشحال شوم؟ اين هم حق من نيست؟ من از گرفتن اين مدال به دنبال خوشحال کردن پدر و مادرم هستم.


او ابراز ناراحتي از عدم کمک مسئولان به او، تصريح کرد: عده‌اي گفته‌اند که مهم نيست شاهين جعفري باشد يا نه. مهم نيست که او دستفروشي مي‌کند يا نه؟ من در حال‌ حاضر کار مي‌کنم و از کار کردن‌ هم خجالت نمي کشم، اما در حال‌ حاضر وقتم را به بطالت مي‌گذرانم. به دليل تمرينات نامنظمي که داشتم امسال رکورد خوبي نزدم. من در حال‌ حاضر 19 ساله هستم و فکر مي‌کنم خيلي دير نيست. اميدوارم که مسئولان به من توجه کنند. اگر شرايط به همين ترتيب ا‌د‌ا‌مه‌ داشته باشد، من دست از تلاش بر نمي دارم و همه کار مي‌کنم تا به هدفم برسم، حتي اگر مجبور باشم در کنار ورزش، دستفروشي هم کنم.

قهرمان پرتاب وزنه جوانان آسيا در پايان گفت: امسال با تيم نيروي هوايي در ليگ شرکت کردم که اين تيم هم به دليل اين که سرباز مي‌گيرد هيچ پولي به من نداد. براي اين در ليگ بودم تا فقط شرکت کرده باشم و از شرايط آمادگي دور نشوم، اما اگر پول هم نباشد ديگر هيچ انگيزه‌اي ندارم و فقط براي عشق خودم تمرين مي‌کنم.

should i tell my boyfriend i cheated would you cheat on your boyfriend finding out your boyfriend cheated
should i cheat on my boyfriend maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com i cheated on my boyfriend with a black guy
how to cheat your wife cheat on your spouse how to cheat your wife
beautiful women cheat site all wife cheat
why husbands cheat go why do married men cheat
bdsm gay boy sex stories myjustliving.com golden showers sex stories
discount prescription card pharmacy cards rx prescription coupons
the best coupon websites open methods of abortion
cephalexin 500mg read renova tube
ارسال در: شنبه 28 شهريور ساعت 15:56 (1394/6/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن