گلايه‌هاي احسان حدادي
شماره خبر : 124605
ملي‌پوش دو و ميداني ايران با تاکيد بر اينکه هيچ‌وقت از مسئولان باج نخواسته است، گفت: پول خوب بدهند مربيان خوب هم مثل «کارلوس کي‌روش» هر جاي دنيا که باشند، به ايران مي‌آيند.

احسان حدادي درباره آخرين شرايطش و بلاتکليفي انتخاب يک مربي، اظهار کرد: من تنها مدال‌آور المپيک در دووميداني هستم، ولي اين واقعاً رسمش نيست که شرايط اين‌طور باشد. بعضي از دوستان بعد از مسابقات جهاني فکر مي‌کردند من تمام شده‌ام ولي بايد بگويم از اين خبرها نيست و چنين مسائلي، انگيزه‌ام را بيشتر مي‌کند.

وي درباره اينکه گفته بود با اين وضعيت در المپيک پرتاب (ديسک) نخواهد کرد، گفت: يکسري صحبت‌ها شده بود و من اين حرف را زده بودم. من نمي‌خواهم در برزيل گردشگر باشم. گفته بودم اگر شرايط درست نشود و يک مربي‌ برايم انتخاب نکنند، دليل ندارد به المپيک بروم.

ملي‌پوش دووميداني ايران در پاسخ به اين سئوال که آيا به هر حال به مسابقات المپيک خواهد رفت يا خير؟ گفت: بايد برويم و بجنگيم. بايد سعي کنيم در اين دو، سه هفته وضعيت مربي را مشخص کنيم.

حدادي در پاسخ به اين سئوال که چرا مشکلش را با وزارت ورزش در ميان نگذاشته است؟ گفت: من با آقايان سجادي، گودرزي، کيومرث هاشمي و شهنازي صحبت کردم و آنها هميشه به من لطف داشتند، ولي اين مشکل من است، نه مشکل وزارت ورزش و کميته المپيک.

وي درباره اينکه مي‌گويند اوضاع مالي‌اش خوب است و نيازي به کمک فدراسيون نيازي ندارد، گفت: من هم شنيده‌ام که وضعم خوب است، ولي چيزي نديده‌ام! مشکل الان من پول نيست. مشکل اين است که يک مربي را بايد انتخاب کنند تا با من کار کند.

ملي‌پوش دووميداني ايران در خصوص اينکه مربيان درجه يک دنيا، شاگردان خودشان را دارند و حاضر نمي‌شوند به ايران بيايند، به برنامه «ورزش و مردم»، گفت: اين ديگر به مسائل مالي برمي‌گردد. اگر مبلغ خوبي به مربيان بدهند، آنها هر کجا که باشند، به ايران مي‌آيند همانند کارلوس کي‌روش که مبلغ خوبي را به وي پيشنهاد دادند و او هم براي تيم ملي فوتبال به ايران آمد.

حدادي تاکيد کرد: اميدوارم مسئولان فدراسيون بتوانند پول يک مربي خوب را بدهند. کيهاني (رئيس جديد فدراسيون دووميداني) اعلام کرده که خودش حاضر است به روسيه برود و مربي‌اي که من مي خواهم را بياورد. اميدوارم اين صحبت‌ها شعار نباشد و عملي شود.

وي همچنين با انتقاد از بعضي رسانه‌ها به خاطر مطالبي که بعد از ناکامي حدادي در مسابقات جهاني منتشر کرده‌اند، گفت: 10 سال مدال بوده و حالا يک سال نتوانستيم مدال بگيريم؛ آسمان که به زمين نرسيده است. اگر حمايت نمي‌کنيد، لااقل من را نزنيد! البته اگر مرا هم بزنيد، انگيزه من بيشتر مي‌شود.

ملي‌پوشش دووميداني ايران در پايان با بيان اينکه دلش از خيلي مسائل پر است، گفت: يک روز قبل از انتخابات فدراسيون دووميداني به من زنگ مي‌زدند و مي‌گويند چرا در مجمع نيستم، خب من در مسابقات جهاني‌ هستم و چطور مي‌توانم آنجا باشم. يا مثلاً آقاي ايکس مصاحبه مي‌کند و مي‌گويد که به ورزشکار باج نمي‌دهيم. من هيچ وقت باج نخواستم، دلم از خيلي مسائل پر است ولي الان سعي مي‌کنم چيزي نگويم و با تمرکز به کارم ادامه بدهم.

prescription drugs discount card blog.lppinsonneault.com pharmacy direct coupon
rite aid coupons 2016 read rite aid in store coupons
diprolene 0.05% blog.tgworkshop.net amoxicillin
ارسال در: جمعه 3 مهر ساعت 11:23 (1394/7/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن