90/ کسي ناز مربي اوکرايني بوکس را نمي‌خرد
شماره خبر : 125022
اوضاع بوکس چند ماهي است که سروسامان گرفته و خيلي از علاقه‌مندان به اين رشته با اميدواري به آينده نگاه مي‌کنند و منتظر هستند تا المپيک و مسابقات آتي شاهد درخشش نمايندگانشان روي رينگ باشند.

 
ايمان ميري

اوضاع بوکس چند ماهي است که سروسامان گرفته و خيلي از علاقه‌مندان به اين رشته با اميدواري به آينده نگاه مي‌کنند و منتظر هستند تا المپيک و مسابقات آتي شاهد درخشش نمايندگانشان روي رينگ باشند. بوکس سال‌هاي سال است با حداقل امکانات به هر زحمتي شده با سيلي صورتش را سرخ نگه داشته حالا با همت جواناني همچون روح‌اله حسيني و عليرضا استکي و چند نفر ديگر در سايه حمايت‌هاي ناطق نوري و مديريت خوب داشنمند ،دبير فدراسيون حرکتي با سرعت نسبتا مناسب شروع کرده و خيلي ها با هزار اميد و آرزو به مقصد اين حرکت فکر مي‌کنند.

در اين ميان مسائل مختلفي باعث شد تا خانه نيمه ويران بوکس دوباره احيا شود و البته مهم ترين آنها همين جوانگرايي بود که بالاخره رئيس کهنه‌کار  بوکسي ها انجام داد. جوانگرايي چه در بخش مديريتي و چه در بخش فني خون تازه‌اي بود که ناطق به جسم نيمه جان بوکس تزريق کرد و همين تزريق به جا باعث شد آسمان ابري بوکس ايران کم کم نور آفتاب را نيز ببيند. اما در ميان اين همه اتفاقات خوب روز گذشته بر روي خروجي برخي از خبرگزاري ها مسائلي مطرح شد که کمي علاقه‌مندان به اين رشته و البته نگارنده را نگران کرد. اينکه مربي اوکرايني تيم ملي بوکس قصد رفتن دارد و ظاهرا مي‌خواهد در کشوري ديگر مربيگري کند. اينکه ولاديميري که تا ديروز از ته دل آرزو مي‌کرد او را در ايران تحمل کنند تا در کنار تيم ملي کشورمان فعاليت کند امروز از موضع قدرت حرف مي‌زند و يا عمل مي‌کند. اينکه او فکر کرده که واقعا تحولاتي که در بوکس ايران پديد آمده حاصل زحمات او است.

مربي‌اي که از حقوق سه يا چهار هزار دلاري کاملا راضي بود حالا نبايد در ذهنش هم فکر کند که مي‌تواند بوکس ايران را اسير خود کند و يا اينکه اينجا کسي هست که ناز او را بخرد. به جرات اشاره مي‌کنيم که تنها ثمره حضور او در ايران همان اردويي بود که به ميزباني اوکراين برگزار شد و در کارنامه او به جز اين مسئله نقطه درخشان ديگري ديده نمي شود. آنهايي که با اوضاع و احوال تيم ملي کمي آشنايي دارند مي‌توانند شهادت دهند که تمام بارهاي اين تيم بر دوش چه کساني است و نقش اين مربي اوکرايني تا چه اندازه کمرنگ است. به هيچ وجه قصد نداشتيم در مورد عملکرد ولاديمير به بررسي بپردازيم اما حرف و حديث‌هاي روز گذشته بوکس به نوعي اسباب خير شد تا کمي با مسئولين فدراسيون و شخص ناطق نوري درد دل کنيم. واقعا وقتي مربيان خوب و جواني در کنار تيم سال‌ها است که عرق مي‌ريزند و الحق و الانصاف با کم‌ترين حقوق و در بدترين شرايط امکانات حاضر نشدند از زير بار مسئوليت تيم ملي شانه خالي کنند چرا اندک پولي که به هزار زحمت وارد اين رشته محروم مي‌شود را خرج دکور مربيان خارجي کنيم؟! واقعا دست‌آورد کار ولاديميرها در بوکس ايران چه بوده است؟قطعا ناطق نوري با توجه به عقبه ورزشي و توانمندي‌هاي مديريتي خود بهتر از هر فرد ديگري بر اين موضوع واقف است و به هيچ وجه قصد مرور مسائل فني را مقابل اين مدير فني و زحمت کش بوکس نداريم اما به هر صورت شايد نگارش اين مطلب بهانه اي باشد براي تامل بر تصميم‌گيري‌هاي آينده اين رشته.

وقتي اکبر احدي مشغول رسيدگي به مسابقات بوکسورهايي مانند روزبهاني است و به نوعي سرش گرم رسيدگي به آن بخش است چرا از عليرضا استکي به عنوان سرمربي تيم ملي استفاده نکنيم؟ مگر جز اين است که اعتماد به جوان‌ها لااقل در چند ماه اخير در بوکس به خوبي جواب داده است؟ مگر استفاده از روح ا.. حسيني به سود بوکس نشد پس چرا به استکي اعتماد نکنيم؟

مربي‌اي که ساليان سال به عنوان سکو نشين سنگين وزن بوکس در عرصه قهرماني فعاليت کرد و حتي توانست در سال 2002 با وجود تمام محدوديت آن سال ها مدال نقره آسيا را براي ايران به ارمغان بياورد آيا قابل اعتماد نيست؟! حضور پياپي در تيم‌هاي جوانان و بزرگسالان به عنوان مربي را مي توانيم ناديده بگيريم؟! چه کسي منکر کمک‌هايي مي‌شود که او به هر ترتيبي شده با کمک ديگر مسئولين فدراسيون به تيم ملي کرده است مي‌شود؟! اگر امروز نوبت اعتماد به استکي‌ها نيست بوکس ايران چه زماني مي‌خواهد به آنها اعتماد کند؟به هر صورت اميدواريم مسئولين فدراسيون بوکس و علي‌الخصوص رئيس کاربلد و فهيم اين رشته و البته نايب رئيس دلسوز و دبير باهوش بوکس در اين باره کمي فکر کنند شايد نگارش اين مطلب اسباب خيري شود تا هم بودجه کم بوکس به هدر نرود و هم اينکه فرصتي براي آزمودن مربيان شايسته کشور پديد بيايد.

 

why husbands cheat wife cheat why do married men cheat
adult intimate sex stories indian sex stories com adult audio stories
medication discount coupons walgreens print coupon code pharmacy discount code
prescription drugs discount card blog.lppinsonneault.com pharmacy direct coupon
metronidazole 400mg betamethasone 0.12% synthroid bottle
cephalexin 500mg mostefaiamine.com renova tube
ارسال در: سه شنبه 14 مهر ساعت 23:11 (1394/7/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن