رزومه خود را به فدراسيون جهاني بوکس ارسال کردم
شماره خبر : 125195
علي مظاهري دارنده 3 مدال طلا، نقره و برنز بازيهاي آسيايي و بوکسور باتجربه ايران با تاکيد براينکه به حضور در سومين المپيک دوران ورزشي خود مي انديشد، گفت: شانس حضور در مسابقات بوکس حرفه اي جهان (APB) را دارم.

مظاهري: شانس حضور در مسابقات بوکس حرفه اي را دارم

 

علي مظاهري دارنده 3 مدال طلا، نقره و برنز بازيهاي آسيايي و بوکسور باتجربه ايران با تاکيد براينکه به حضور در سومين المپيک دوران ورزشي خود مي انديشد، گفت: شانس حضور در مسابقات بوکس حرفه اي جهان (APB) را دارم. چندي پيش از طريق فدراسيون براي حضور در مسابقات APB اقدام کرده و ماه قبل نيز شخصا رزومه خود را به فدراسيون جهاني بوکس ارسال کردم.

وي در پاسخ به اين سوال که چقدر شانس قبول شدن در APB را دارد؟ گفت: شانس دارم و وضعيت نهايي تا حدود 20 روز آينده مشخص خواهد شد و اميدوارم جواز حضور در اين رويداد مهم به من داده شود.

بوکسور وزن 91 کيلوگرم ايران در پاسخ به اين سوال که حضور بوکسورهاي ايران در مسابقات حرفه اي را چگونه ارزيابي مي کند؟ عنوان کرد: حضور بوکسورهاي ايران در APB براي فدراسيون بوکس خيلي خوب است، چراکه با شرايط وخيم مالي که در فدراسيون حکمفرماست، بوکسورها با حضور در مسابقات حرفه اي از نظر مالي تامين مي شوند.

چهره نامدار بوکس ايران افزود: همچنين از نظر فني حضور در اين رويداد بهترين فرصت براي بوکسورها خواهد بود تا بر تجربيات خود اضافه کنند.

وي در مورد عملکرد بوکسورهاي ايران در اين رقابت ها گفت: احسان روزبهاني به غير از مبارزه آخر خود، عملکرد خوبي داشت و ديگر نفرات نيز مي توانند به خواسته هاي خود دست يابند.

مظاهري در پاسخ به اين سئوال که آيا همچون گذشته در مسابقات قهرماني کشور که ماه آينده در اروميه برگزار مي شود، شرکت نخواهد کرد؟ گفت: تمريناتم را آغاز کرده ام و چنانچه به شرايط خوب بدني برسم در مسابقات کشوري به روي رينگ مي روم.

وي در مورد اينکه همواره چند ماه از بوکس فاصله گرفته اما در آستانه مسابقات مهم بازمي گردد؟ گفت: در بوکس شاهد مسابقات ليگ نيستيم که بخواهم همواره آمادگي ام را حفظ کنم و بايد به خودم در مقاطعي استراحت بدهم.

مظاهري در پايان صحبت هاي خود با تاکيد براينکه تمرکز خود را به حضور در سومين المپيک دوران ورزشي اش معطوف کرده است، گفت: مي خواهم با حضور در ريودوژانيرو براي بوکس ايران افتخار آفريني کنم.

مظاهري پيش از اين در بازيهاي المپيک 2008 پکن و 2012 لندن حضور داشت که با شکست مقابل نمايندگان ايتاليا و کوبا به موفقيتي نرسيد.

 

 

what makes husbands cheat how to tell if wife has cheated women who love to cheat
adult baby girl stories femchoice.org adult intimate stories
walgreens coupon photo code poddracimkamenem.cz photo deals walgreens
cvs 30 off coupon usingprogramming.com cvs 30 off coupon printable
ارسال در: سه شنبه 21 مهر ساعت 16:48 (1394/7/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن