90/ همه دعواهاي اسکي و اسکي بازان (قسمت اول)
شماره خبر : 125418
درپي استعفاي گروهي از اعضاي فدراسيون اسکي که چندي بيش اتفاق افتاد، ديدار و گفتگويي داشتيم با چند از مستعفيان فدراسيون اسکي که هر روز مي‌توانيد بخشي از آن را دنبال کنيد.

همه دعواهاي اسکي و اسکي بازان(قسمت اول)
رئيسي داريم که از اسکي چيزي نمي داند و به مقام قهرماني بهايي نمي دهد
صيد:راهي جز استعفا برايمان باقي نماند
درپي استعفاي گروهي از اعضاي فدراسيون اسکي که چندي بيش اتفاق افتاد، ديدار و گفتگويي داشتيم با چند از مستعفيان فدراسيون اسکي که هر روز مي‌توانيد بخشي از آن را دنبال کنيد. مصاحبه زير حاصل گفتگوي ما است با سيدجواد صيد، سيد جوادصيد چهره‌اي آشنا براي اسکي بازان و اسکي دوستان است. وي در سال 1370 براي اولين بار در اردوي ملي‌پوشان اسکي آلپاين به دستور مرحوم شکراله حيدري شروع به کار کرد. سيدجواد بعد از تاسيس پيست اسکي روي چمن ديزين به عضويت تيم‌ملي در آمد. او تا سال 1384 از بهترين‌هاي تيم‌ملي به شمار مي‌رفت که بعضا به عنوان تنها نماينده ايران به مسابقات جهاني اسکي اعزام شده بود. سيدجواد درحال حاضر با مدرک مربيگري درجه يک به عنوان يک چهره فني و طراح مسابقات درکشورهاي مختلف شناخته شده است.
پيرو مطالب چاپ شده در رسانه‌ها سوءمديريت و عدم آشنايي جناب آقاي طالبي رئيس فدراسيون اسکي از دلايل اصلي استعفا مربيان و کارشناسان ورزش اسکي در فدراسيون بوده است. آقاي صيد شما به عنوان يکي از مربيان مطرح فدراسيون گذشته اسکي نقطه نظرات خود را ارتباط اين موضوع بفرماييد.
سال 1386 به عنوان سرمربي تيم‌ملي انتخاب شدم که طي اين مدت توانستيم جايگاه مناسبي در جهان و آسيا کسب کنيم که عبارتند از : مدال قهرماني جام‌جهاني در ايران و مدال قهرماني جوانان جهان در کشور سوئيس و همچنين مدال قهرماني از آلمان و اخيرا هم مدال طلاي جام‌‌جهاني ديزين و مقام اولي جهان که حاصل زحمات فدراسيون گذشته و تمامي مربيان و پيشکسوتان بوده است.
باتوجه به همه اين موفقيت‌ها سال گذشته آقاي طالبي از طرف وزارت به عنوان سرپرست فدراسيون معرفي شد طبق روال فدراسيون قبلي قرار بود دو اردوي کوتاه مدت جهت آماده‌ساي تيم براي شرکت در جام‌جهاني برگزار گردد که به دستور ايشان و بدون هيچ توجيه موجهي شرکت در مسابقات جام‌‌جهاني و اردوي تيم‌ملي کنسل اعلام شد.
همچنين تيم‌ملي بزرگسالان به دلايل نامعلوم از چهار نفر به دو نفر تعليل يافت. در ادامه تيم‌ملي جوانان هم کنسل شد. درحالي که طبق تقويم فدراسيون جهاني FTS قرار است سال آينده مسابقات قهرماني جهاني جوانان در ايران برگزار شود که با اصرار و پافشاري اينجانب مقرر گرديد جوانان با هزينه خود به مسابقات برون مرزي اعزام شوند. عليرغم خواسته من و کميته فني به دستور آقاي طالبي مسابقه انتخابي برگزار گرديد که به خاطر رفتار ناشايست ايشان حدود بيست نفر از داوطلبان از شرکت در مسابقه انصراف دادند و در نهايت دو نفر انتخاب شد حتي دو تن از بانوان ملي‌‌پوش که شانس مدال هم داشتند به علت نداشتن يک جفت اسکي نتوانستند در اين مسابقات شرکت کننند. ايشان در سال جاري اردوي اردبيل را هم کنسل و ما فقط يک ماه توانستيم از پيست اسکي استفاده کنيم.
باتوجه به همه مشکلات ريز و درشت و همه نواقص‌ها و کمبودها توانستيم درجام‌جهاني مدال طلاي انفرادي و کاپ تيمي را از آن ايران کنيم در حالي که هيچ مبلغي جهت اعزام به ايتاليا جهت شرکت در مسابقات از طرف فدراسيون پرداخت نشد. با تمام اين احوال و زحمات دوستان ايشان به جاي عمل کردن به وعده‌هايشان براي فصل آينده پيشنهاد مربي خارجي دادند و با لحن رکيک و توهين آميزي که درشان يک رئيس فدراسيون نيست ما را عده‌اي کاپشن پوش دهاتي و... خطاب کردند.
آيا غير از استعفا در برابر رئيسي فدراسيوني که از اسکي چيزي نمي داند و به مقام قهرماني بهايي نمي‌دهد و در پرداخت حقوق اندک مربيان خود تعلل مي ورزد و پاسخ زحمات مربيانش را با کلمات ناشايست مي‌دهد راهي مي‌ماند؟!!‌
 

adult baby girl stories open adult intimate stories
sex stories older woman teenboy go short stories adult breastfeeding husband
medication discount coupons walgreens prints coupon code pharmacy discount code
rite aid coupons 2016 read rite aid in store coupons
walgreens prints wrightcontractingsi.com walgreens transfer prescription coupon
ارسال در: دوشنبه 27 مهر ساعت 08:01 (1394/7/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن