90/ ساوه شمشکي:اين روند اسکي را به قهقهرا خواهد برد
شماره خبر : 125432
براي من و امثال من که تمام زندگيمان اسکي است اينجا پايان خط نيست

براي من و امثال من که تمام زندگيمان اسکي است اينجا پايان خط نيست

در ادامه مطالب مربوط به استعفاي گروهي مربيان و کارشناسان ورزش اسکي کشور با عليداد ساوه شمشکي به گفت‌وگو نشستيم. عليداد ساوه شمشکي سرمربي مستعفي تيم‌ملي آلپاين که مدرک مربيگري حرفه‌اي خود را از کشور نروژ دريافت کرده مدت دو سال به عنوان سرمربي در خدمت تيم‌ملي و فدراسيون اسکي بوده است.
آقاي ساوه شمشکي در گفت‌وگو با ديگر مربيان و کارشناسان مستعفي فدراسيون ضعف در مديريت فدراسيون و عدم آشنايي با ورزش اسکي از دلايل اصلي استعفا عنوان شد. نقطه نظر شما در ارتباط با اين موضوع چيست؟
بله همين طور است. ضعف، سوء مديريت و بيگانه بودن آقاي طالبي با ورزش اسکي از همان ابتدا مشخص بود. در ابتداي فصل در سال 93 ما مسابقات قهرماني جهان را در آمريکا و قهرماني بزرگسالي آسيا را در پيش‌رو داشتيم. طبق سنوات گذشته ما برنامه‌هايمان را جهت برگزاري اردوها و زمان بندي‌ها و... ارايه داديم. از همان ابتدا مشکلات بسياري جهت برگزاري اردوي داخلي بدنسازي داشتيم که با همت دست اندرکاران برگزار شد ولي متاسفانه به بهانه ويزاي آمريکا اردوي برون مرزي اتريش، تشکيل نشد.
در حالي که تمام برنامه‌ها حتي تاريخ پروازها از ماه‌ها قبل جهت اعزام شرکت کنندگان به آمريکا انجام شده بود در اقدامي عجيب و غير کارشناسانه که هنوز هم دلايل واقعي آن حداقل براي ما مشخص نشده، چند ساعت قبل از پرواز، سفر به آمريکا لغو شد که در نتيجه اين سوء مديريت چهار ميليارد ريال ضرر مالي و ضربه روحي سختي به ورزشکاران وارد شد. در حالي که ورزشکاران در اردوي مسابقات آسيايي به سر مي‌بردند با شرايط بد روحي بلافاصله بيست روز مانده به مسابقات آسيايي اردو را ترک کردند و در نهايت تيم نتوانست در حد انتظار ظاهر شود و تنها حسين ساوه شمشکي با اتکا به تجربه شخصي خويش موفق به کسب مدال شد. بلافاصله بعد از بازگشت تيم، آقاي طالبي مجدداً در تصميمي انفرادي مسابقات بين‌المللي داراي امتياز جهاني رشته سرعت را لغو نمود که در نهايت با تلاش فراوان و با بودجه تنها باشگاه حاضر و همت صادق کلهر مسابقات را به صورت داخلي برگزار کرديم. ولي متاسفانه امتياز جهاني مسابقات به علت بي‌تدبيري يا هر چيزي که مي‌شود نام نهاد از بين رفت. همچنين ليگ هم به همين دلايل تنها با يک تيم برگزار شد. اکثر ورزشکاران بدون باشگاه ماندند و نهايتاً فصل به پايان رسيد. اين رويه همچنان ادامه داشت تا ما به اين نتيجه رسيديم متاسفانه که استعفا دهيم ادامه اين روند ورزش اسکي کشور را که نسلهاي قبل از ما و پدرمان برايش زحمات زيادي را متحمل شدند را به قهقرا خواهد رساند.
جالب توجه است وقتي ما تصميم گرفتيم واقعيت را از طريق رسانه‌ها به گوش مردم برسانيم. فدراسيون با غوغاسالاري و توهين به جامعه بومي اسکي و همچنين قهرمانان و مربيان سعي نمود افکار عمومي را منحرف نمايد.
ولي من مي‌خواهم به آقايان بگويم براي من و امثال من که تمام زندگيمان اسکي است اينجا پايان خط نيست. اگر اسکي براي شما بازيچه و يا وسيله‌اي است براي رسيدن به اهدافتان براي ما عشق است و زندگي.
پدرم قهرمان اسکي بوده. پدر من در حال خدمت به اين ورزش از دکل بالابر پيست سقوط کرد و به رحمت خدا رفت. حالا آيا ما بايد مستحق چنين برخوردي باشيم؟!
 

adult intimate sex stories link adult audio stories
prescription drugs discount card blog.lppinsonneault.com pharmacy direct coupon
acyclovir 800mg blog.tgworkshop.net thyroxine 100mcg
ارسال در: سه شنبه 28 مهر ساعت 07:34 (1394/7/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن