90/ چرا تيم ها يك روز قبل از اعزام از سفر بازمي مانند؟
شماره خبر : 125540
پيرو اتفاقاتي که چندي بيش در فدراسيون اسکي رخ داد و متعاقباً تعداد زيادي از پيشکسوتان و مربيان فدراسيون اسکي در جهت اعتراض به نقصان مديريت در فدراسيون استعفا دادند.

چرا تيم ها يك روز قبل از اعزام از سفر بازمي مانند؟

موسوي پور:دليل اين همه بي‌ نظمي را پيدا نكرديم

پيرو اتفاقاتي که چندي بيش در فدراسيون اسکي رخ داد و متعاقباً تعداد زيادي از پيشکسوتان و مربيان فدراسيون اسکي در جهت اعتراض به نقصان مديريت در فدراسيون استعفا دادند. به گفت‌وگو با اهالي اسکي نشستيم که در روزهاي گذشته در روزنامه 90 به چاپ رسيد. امروز هم گفت‌وگوي کوتاهي داشتيم با آقاي سيدحسين موسوي‌پور سرپرست مستعفي کميته امور بين‌الملل فدراسيون اسکي كه در زير مي‌خوانيد.

90: دليل اين همه کنسلي مسابقات و بي ثباتي که بار مالي و حيثيتي زيادي در عرصه جهاني براي فدراسيون در پي دارد چيست؟!

من به شخصه بعيد مي‌دانم آقايان به اين مسايل توجه داشته باشند ولي شايد باورتان نشود ما هم هنوز به طور مشخص دليل اين همه بي‌ نظمي را پيدا نکرديم. تنها دليلي که مي‌شود به آن اشاره کرد ضعف مديريت و عدم آشنايي با ورزش اسکي است که در متن استعفا قيد شده است.

براي مثال مي‌گويم: مسابقات مارپيچ سرعت آلپاين 3 روز قبل از برگزاري به دستور شخص ايشان کنسل شد. اين تنها مسابقه بين‌المللي در اين بخش بود. همچنين در رشته صحرانوردي نيز به دلايل نامعلوم مسابقات کنسل شد. کنسل کردن اين مسابقات جدا از هزينه‌هاي مالي؛ وجهه بين‌المللي فدراسيون را خدشه‌دار مي‌کند.

سئوال ما اين است اگر قرار است مسابقات کنسل شود چرا ميزباني را قبول مي‌کنيد؟ چرا اردو مي‌زنيد؟! چرا اين همه بودجه از فدراسيون هزينه مي‌کنيد؟ آيا واقعاً مي‌شود گفت اين يک بي‌برنامگي است يا ضعف مديريت؟! آخر مگر مي‌شود اين همه بي‌تجربگي!

در مسابقات قهرماني جهان که در کشور آمريکا برگزار شد نيز همين اتفاق افتاد و اعضاي تيم به دستور آقاي طالبي جهت دريافت ويزا به ارمنستان سفر کردند تلاشهاي زيادي صورت گرفت که در حداقل زمان تيم اعزامي بتواند ويزاي ورود به کشور آمريکا را دريافت کند. ولي تنها يک روز قبل از اعزام تيم از سفر بازماند!! و همين عدم شرکت در مسابقات قهرماني جهان و کنسل کردن آن در کمتر از 24 ساعت مبلغ 000/80 (هشتاد) هزار فرانک سوئيس از اعتبارات فدراسيون اسکي کم شد. به دليل اينکه بليت‌ها از قبل خريداري شده بود. حالا شما بگوييد يک مدير چگونه مي‌تواند اين چنين بودجه فدراسيون جهاني را خرج کند...

اتفاق مشابه همين يک روز نيز قبل از اردوي اتريش افتاد... و اين گونه بود که تصميم به استعفا گرفتيم.

 

beautiful women cheat read all wife cheat
canadian pharmacy coupons open coupons for free stuff
metronidazole 400mg hieple.net synthroid bottle
tadalafil 80mg charamin.com revia
diprolene 0.05% deltasone 5mg amoxicillin
ارسال در: چهارشنبه 29 مهر ساعت 17:53 (1394/7/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن