حدادي: بايد در ريو طلايي شوم
شماره خبر : 126055
احسان حدادي نايب قهرمان المپيک لندن در نشست خبري خود بعد از انتخاب کيم بوخونسف به عنوان مربي‌اش تا بازي‌هاي المپيک ريو درباره حضور دوباره اين مربي روس در ايران، گفت: بايد از آقاي کيهاني تشکرکنم که کيم را راضي کرد تا بار ديگر به ايران بيايد و مربيگري من را برعهده بگيرد.

وقتي سختي مي کشم به مدال مي‌رسم
حدادي: بايد در ريو طلايي شوم
احسان حدادي نايب قهرمان المپيک لندن در نشست خبري خود بعد از انتخاب کيم بوخونسف به عنوان مربي‌اش تا بازي‌هاي المپيک ريو درباره حضور دوباره اين مربي روس در ايران، گفت: بايد از آقاي کيهاني تشکرکنم که کيم را راضي کرد تا بار ديگر به ايران بيايد و مربيگري من را برعهده بگيرد. در اين مدت من هر کاري که انجام دادم کيم راضي نشد اما خوشحالم که اين اتفاق صورت گرفت. در چند ماه اخير به کشورهاي مختلفي رفتم و با مربيان متفاوتي کار کردم ، ولي ديدم هيچ کس را نمي‌توانم پيدا کنم تا به مانند آقاي کيم به من کمک کند. پرتاب ديسک رشته سختي است و جابه جا نشدن رکورد چند ساله اين ماده نشان مي‌دهد که تکنيک بسياري از پرتابگران در حال‌ حاضر اشتباه است و خيلي از آنها با استفاده از برخي داروها تلاش مي‌کنند اشتباه در تکنيک خود را بپوشانند. انجام 1000 پرتاب در ماه سخت است و با توجه به مشکلاتي که امکان دارد در طول تمرينات رخ دهد کار سخت‌تر نيز مي‌شود ، ولي من هيچ گلايه اي ندارم چرا که براي نتيجه‌ گرفتن بايد سختي کشيد. امروز از روزي که در لندن مدال گرفتم خوشحال‌تر هستم. با حضور دوباره بوخونسف صبحها زود از خواب بيدار مي شوم تا تمريناتم را شروع کنم و بهترين کارايي را در روز داشته باشم. اعتقاد قلبي به اين مربي روس دارم. من قول مدال نمي‌دهم، اما اگر همه کمک کنند مي‌توانم به موفقيت برسم.
نايب قهرمان پرتاب ديسک لندن با تاکيد بر اين که اگر خوب تمرين کنم باز هم موفق مي شوم، گفت: من اين تجربه را داشته ام وقتي سختي مي کشم به مدال مي‌رسم و اگر مدال نگيرم يعني به اندازه کافي سختي نکشيده‌ام. در چند ماه اخير به دليل نبود مربي فکرم درگير بود و بعد از باز‌ي‌هاي آ‌سيا‌يي اينچئون خوب تمرين نکردم. با صحبتي که با آقاي کيم داشتم او تاکيد کرد آماده باشي يا نباشي بايد به مسابقات چين بروي چرا که قبل از المپيک بايد در يک مسابقه مهم شرکت کني. من مي‌توانستم در جهاني بهتر هم باشم اما نشد و اين موضوع انگيزه‌ام را بيشتر کرده است.
حدادي در پاسخ به اين سوال که بالا رفتن سن کيم بوخونسف مشکلي براي او ايجاد نمي‌کند، گفت: او سه سال پيش که در ايران بود 80 ساله بود و الان سه سال از آن زمان گذشته است و 20 سال از سن او نگذشته که مي‌گوييد، سنش بالا رفته است. من از آقاي غياثي که اين موضوع را گفته‌اند تشکر مي‌کنم. او پيشکسوت د‌و‌و‌ميد‌ا‌ني است و هر چه بگويد دوستش داريم.
او در پاسخ به اين سئوال که آيا برنامه‌اي براي کسب سهميه المپيک دارد و در کدام مسابقه براي گرفتن اين سهميه تلاش مي‌کند، گفت: در اين مدت که ورزش کردم هيچگاه يادم نيست که براي کسب سهميه المپيک برنامه‌اي داشته باشم و هيچ وقت به اين موضوع فکر نکرده‌ام؛ چرا که کسي که مدال مي‌خواهد به سهميه فکر نمي‌کند. با يک تمرين دو ماهه مفيد مي‌توان سهميه گرفت. پرتاب ديسک تنها رشته در د‌و‌و‌ميد‌ا‌ني است که اگر شخصي سهميه بگيرد 70 درصد هم احتمال مدال آوري دارد.
حدادي درباره اسپانسر خود نيز گفت: قبل از تحريم‌ها دو اسپانسر قوي داشتم که متاسفانه به دليل تحريم‌ها قطع همکاري کرديم. صحبت‌هاي لازم شده و به احتمال فراوان در ماه مه و در ليگ الماس در قطر قرار است قراردادم را با اسپانسر ببندم.
وي درباره حقوق مربي روسي خود نيز گفت: اميدوارم که حقوق کيم سر وقت پرداخت شود؛ چرا که اگر اين موضوع رخ ندهد تمام فشارها روي من است. من خودم حقوقي نمي‌خواهم اما اميدوارم که مطالبات اين مربي سر وقت پرداخت شود. اگر در هر اردويي مشکلي پيش آيد يا پروازي لغو شود همه فشارها روي من است؛ چرا که بوخونسف صحبت‌هايش را هميشه با من مطرح مي‌کند. در حال‌ حاضر مشکل و کاستي خاصي ندارم اما به نظرم نياز است يک ماساژور اضافه شود؛ چرا که نياز است يک نفر کنار کيم باشد. من به روزهاي اوجم برمي‌گردم اما قول مدال را نمي‌دهم ولي تمام تلاشم را انجام مي‌دهم تا بهترين نتيجه‌ را در ريو بگيرم. قبل از المپيک لندن روزانه هفت ساعت تمرين مي‌کردم و براي ريو 10 ساعت تمرين مي‌کنم. در تمرينات هيچ اشتباهي انجام نمي‌دهم تا اتفاق خوبي در ريو براي ما بيفتد؛ چرا که نوبتي هم باشد نوبت ماست و من بايد مدال طلا را بگيرم.
 

adult baby girl stories dirty adult stories adult intimate stories
pharmacy direct coupon read pharmacy coupons for new prescriptions
walgreens prints wrightcontractingsi.com walgreens transfer prescription coupon
tadalafil 80mg charamin.com revia
the best coupon websites click methods of abortion
cialis pill zithromax 250mg celebrex pill
diprolene 0.05% blog.tgworkshop.net amoxicillin
ارسال در: سه شنبه 12 آبان ساعت 19:25 (1394/8/12)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن