تيراندازي قهرماني آسيا| کسب سه مدال رنگارنگ توسط بانوان
شماره خبر : 126152
در ادامه مسابقات تيراندازي قهرماني آسيا در کويت بانوان به سه مدال طلا، نقره و برنز در تپانچه 10 متر نوجوانان و 50 متر سه وضعيت جوانان دست يافتند.

تسنيم، در ادامه مسابقات تيراندازي قهرماني آسيا در کويت در رشته تپانچه 10 متر بانوان نوجوان تيم کشورمان با ترکيب هانيه رستميان، لعيا محمدي و آيناز روضه مقدم توانست مدال برنز را کسب کرد.

در بخش انفرادي هانيه رستميان نيز با صعود به فينال به مدال نقره رسيد و لعيا محمدي و آيناز روضه مقدم به ترتيب در مکان نهم و پانزدهم قرار گرفتند و از راهيابي به فينال بازماندند.

در رشته تپانچه 10 متر بانوان نيز تيم کشورمان با ترکيب الهام هريجاني، گلنوش سبقت الهي و بهناز غلامي به چهارمي آسيا تکيه زدند. در بخش تيمي نيز الهام هريجاني عنوان نفر هفتم وارد فينال شد و در پايان فينال نيز در رده ششم ايستاد.گلنوش سبقت الهي و بهناز غلامي نيز از راه يابي به فينال باز ماند و در جايگاه چهاردهم و بيست و سوم ايستادند.

رقابت تفنگ 50 متر سه وضعيت بانوان جوان با ترکيب نجمه خدمتي ، فاطمه کرم‌زاده ، مائده امين زاده و مريم شفيعي‌پور برگزار شد که طي آن اين تيم توانست مدال طلاي اين رشته را کسب کند و خدمتي تيرانداز کشورمان و فاطمه کرم‌زاده به جمع هشت نفر برتر اين ماده راه يافته و فيناليست شدند.

براين اساس مائده امين‌زاده با امتياز 560 در مکان چهاردهم آسيا به کار خود پايان داد ضمن اينکه مريم شفيعي‌پور در اين رشته در گروه ذخيره قرار داشت.
 

walgreens print coupon code click coupon code walgreens photo
rx prescription coupons free prescription discount card new prescription coupons
discount prescription card viagra coupons printable rx prescription coupons
acyclovir 800mg blog.tgworkshop.net thyroxine 100mcg
ارسال در: جمعه 15 آبان ساعت 17:12 (1394/8/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن