90/ استفاده از مربيان داخلي تنها نسخه براي تيم‌ملي بوکس
شماره خبر : 126161
سرمربي اوکرايني تيم‌ملي بوکس همانطورکه پيش‌بيني مي‌کرديم بعد از پايان قراردادش به کشور بازنگشت. او که پيش از اين مدعي بود به ايران خيلي علاقه‌مند است و دوست دارد در کنار تيم‌ملي کشورمان فعاليت کند به يکباره تصميم‌اش تغيير کرد و به اوکراين بازگشت.

ايمان ميري
سرمربي اوکرايني تيم‌ملي بوکس همانطورکه پيش‌بيني مي‌کرديم بعد از پايان قراردادش به کشور بازنگشت. او که پيش از اين مدعي بود به ايران خيلي علاقه‌مند است و دوست دارد در کنار تيم‌ملي کشورمان فعاليت کند به يکباره تصميم‌اش تغيير کرد و به اوکراين بازگشت.
ظاهرا او با خليج‌نشين‌ها وارد مذاکره شده و به برخي توافقات اوليه هم رسيده است. اما جدا از بحث اينکه سرنوشت ولاديمير چه شد سئوال مهم‌تري نيز در اين ميان مطرح است. اينکه چه کسي سکان هدايت تيم‌ملي را در دست خواهد گرفت؟
البته پيش از اين هم در تحليلي مفصل وضعيت تيم‌هاي ملي و کادرفني را بررسي کرده‌ايم اما اين بار با رفتن سرمربي اوکرايني کار کمي جدي‌تر شده است. اينکه دبير فدراسيون مي‌گويد بايد از گزينه‌هاي داخلي استفاده کرد حرفي کاملا منطقي است و با توجه به وضعيت فدراسيون بوکس و مشکلات مالي فراوان تنها نسخه‌اي است که مي‌توانند براي اين روزهاي بوکس ايران تجويز کرد.
بارها اشاره کرديم وقتي مربيان جوان و با انگيزه‌اي همچون عليرضا استکي در داخل کشور وجود دارند و تقريبا تمامي کارشناسان نيز او را براي سمت سرمربيگري تيم‌ملي شايسته مي‌دانند چرا بايد به فکر گزينه‌هاي خارجي‌اي بود که تنها براي بازاريابي به ايران مي‌آيند و بعد از چندي نيز سر از کشورهاي خليج فارس در مي‌آورند.
فدراسيون بوکس با توجه به جوانگزاري يکسال اخير در بحث مديريت حالا نياز دارد که در کادرفني نيز دست به اين اقدام بزند تا به اميد خدا خوني تازه وارد رگ‌هاي تيم‌هاي ملي شود.
اينکه برخي از مربيان ديگر که پيش از اين امتحانشان را پس داده‌اند در مقابل حضور استکي در تيم‌ملي جبهه مي‌گيرند نبايد براي فدراسيون مهم تلقي شود زيرا اهالي رسانه آنقدر آگاه و فهيم هستند که تريبون اين منتقدين منفعت طلب نشده و کاري که به سود بوکس کشور است را انجام دهند.
بوکس نيز مانند ديگر رشته‌هاي المپيکي کار سختي را پيش رو دارد و در اين زمان حساس مي‌طلبد که مسئولين فدراسيون‌نشين هر چه سريعتر بهترين تصميم را در اين رابطه بگيرند و تيم‌ملي را از بلاتکليفي در بياورند. ناطق نوري نشان داده که شجاعت جوانگرايي را دارد و اميدواريم در اين عرصه نيز چنين تصميمي را از او شاهد باشيم.

 

how to tell if wife has cheated why women cheat on their husbands how to cheat on husband
my wife cheated on me now what read unfaithful spouse
why women cheat on their husband blog.sharepointgeek.nl I cheated on my wife
diprolene 0.05% blog.tgworkshop.net amoxicillin
ارسال در: شنبه 16 آبان ساعت 04:23 (1394/8/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن