90/ وزارت بالاخره دست از صبوري برداشت
شماره خبر : 127122
بالاخره مسئولين وزارت ورزش و جوانان فکري به حال رشته المپيکي جودو کردند تا لااقل در فرصت باقيمانده تا المپيک اهالي اين رشته بتوانند در آرامش بيشتري به فعاليت بپردازند.

ايمان ميري

بالاخره مسئولين وزارت ورزش و جوانان فکري به حال رشته المپيکي جودو کردند تا لااقل در فرصت باقيمانده تا المپيک اهالي اين رشته بتوانند در آرامش بيشتري به فعاليت بپردازند. البته علاقه مندان به اين رشته پيش تر از اين ها منتظر وقوع اين اتفاق بودند زيرا محمد علي رستگار چند ماه پيش از سمت خود کناره گيري کرده بود اما با اين وجود وزير ورزش و جوانان نشان داد که تصميم عجولانه نمي گيرد.

صبح ديروز وقتي بيانيه رستگار را در مورد اينکه مجددا از سمت خود استعفا نداده و به قولي حواشي رفتنش تنها در حد حواشي است دريافتيم که ظاهرا تصميمي در مورد او گرفته شده که به اين ترتيب در ساعات شروع روز در سايت فدراسيون جودو بيانيه اي نه چندان به جا درج شده است. به هر صورت رستگار با تمام حواشي هايش رفت و جاي خود را به رشيد خدابخشي داد که اهالي رزمي پيش از اين فکر مي کردند شاهد حضور وي در رشته کاراته باشند. او بعد از حضور در فدراسيون جودو گفت:" از سال 53 تاکنون کاراته کار مي‌کنم و بيش از چهل سال در اين رشته تجربه دارم. داراي دان 8 کاراته هستم و در استان‌هاي آذربايجان غربي، آذربايجان شرقي، اصفهان و فارس به عنوان مديرکل تربيت بدني کار کردم. در سه سال اخير نيز به عنوان مشاور وزير، مسئول تدوين سند ملي ورزش کشور بودم. با ورزش بيگانه نيستم و اميدوارم بتوانم براي اين رشته المپيکي قدمي بردارم. البته من به عنوان سرمربي به اين رشته نيامدم، سرپرست اين رشته هستم و به دنبال سرو سامان دادن به رشته اي هستم که المپيکي است و براي وزارت ورزش از اهميت بالايي برخوردار است. اين رشته شانس دارد که در دو يا سه وزن در المپيک ريو حضور داشته باشد. خانواده جودو به انسجام بيشتري نياز دارد. تلاشم را مي‌کنم در اين مدت بستر را براي انتخاباتي عادلانه و منطقي فراهم کنم تا شايسته‌ترين مديران خانواده جودو بتوانند کار را در دست بگيرند."

سرپرست جديد فدراسيون جودو عنوان کرد:"اين موضوع که مجمع انتخاباتي فدراسيون در چه زماني برگزار مي‌شود بستگي به نحوه ب گرفتن سهميه المپيک دارد. قطعا آنچه صلاح اين رشته است اعمال مي‌شود و سياست‌هاي وزارت ورزش در اين رشته المپيکي پياده خواهد شد. در مورد تغييرات احتمالي در فدراسيون هم بايد اشاره کنم که در ابتداي کار قطعاً به دنبال تغييرات نيستم و معتقدم مدير قبلي اين فدراسيون فرد برنامه ريزي بوده و برنامه‌هاي خوبي هم در رده‌هاي پايه داشته است اما اگر شرايط ويژه‌اي پيش آيد تغييرات هم اعمال خواهد شد."

او  در مورد مشکلات مالي فدراسيون جودو، گفت:" تأمين منابع مالي و اعتبارات لازم جزو وظايف يک مدير است و من هم به دنبال آن خواهم بود. اينکه برخي مديران مي‌گويند براي اجراي برنامه‌هايمان به ما پول بدهند فکر درستي نيست. فکر مي‌کنم وزارت ورزش و کميته ملي المپيک و همه افرادي که به دنبال آينده روشن در اين رشته هستند در اين راه ما را همراهي خواهند کرد. در کنار اين موضوع قطعاً به دنبال اسپانسر خواهم بود تا کمبودهاي مالي برطرف شود. به هر صورت من در 5 استان مدير کل ورزش بودم و با ساختار رشته‌ها و هيئت‌ها آشنايي دارم. در کنار اين موضوع تجربه نايب رئيسي در کاراته و براي مدتي مديريت تيم‌هاي ملي را در اختيار داشتم. جودو خانواده کوچک و با ارزشي است و قابليت همدلي بالايي دارد به همين دليل فکر نمي‌کنم کار در اين رشته سخت باشد.اميدوارم با همدلي و همگرايي خانواده فهيم جودو، رؤساي هيئت‌ها، اعضاي هيئت‌رئيسه و به ويژه حمايت وزارت ورزش، وزير و معاون قهرماني وزارت و حمايت‌هاي کميته ملي المپيک جودو را به روزهاي خوب برگردانيم."

 

cephalexin 500mg read renova tube
ارسال در: يکشنبه 22 آذر ساعت 11:03 (1394/9/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن