90/ هدف واترپلوي ايران مدال بازي هاي آسيايي است
شماره خبر : 127643
رقابت هاي واترپلو انتخابي المپيک ريو در کشور چين به پايان رسيد و تيم ملي ژاپن المپيکي شد. در اين مسابقات 5 تيم بر سر تک مجوز حضور در المپيک رقابت کردند.

هدف واترپلوي ايران مدال بازي هاي آسيايي است
رضواني:کريچ جدي است نه عصبي
رقابت هاي واترپلو انتخابي المپيک ريو در کشور چين به پايان رسيد و تيم ملي ژاپن المپيکي شد. در اين مسابقات 5 تيم بر سر تک مجوز حضور در المپيک رقابت کردند. تيم ملي ايران در اين ديدارها با قزاقستان رقابت کرد که مغلوب اين کشور شد. در ديگر رقابت‌ها هم مقابل ژاپن و چين هم نتيجه را واگذار کرد و به اين ترتيب تيم ملي تنها مقابل عربستان تنها به پيروزي رسيد.
محسن رضواني در خصوص عملکرد تيم واترپلو در مسابقات انتخابي المپيک گفت: روز اولي که در اين مسابقات حاضر شدم و تيم ملي با اختلاف زياد از ژاپن شکست خورد من هم از اين موضوع بسيار ناراحت شدم چرا که در گذشته و در بازي‌هاي آسيايي اين تيم را شکست داده بوديم و انتظار اين نتيجه را نداشتم. اما هنگام مصاف با عربستان يک تيم متحول شده را ديدم. تيمي که با ساختار بازي مي‌کند و عملکردشان را مقابل تيم ژاپن بارها ارزيابي کردند. در رشته واترپلو رد و بدل شدن گل بسيار زياد است. در بازي با چين هم که ما درابتدا مسابقه به گل رسيده بوديم اما در نهايت مغلوب شديم. متأسفانه در بازي آخر هم مقابل قزاقستان با شکست همراه بود هر چند که داروان بين‌المللي که در اين مسابقات حضور داشتند بابت عمل‌کرد خوبي که تيم ملي ارائه داد به من تبريک گفتند و آن هم به خاطر مسير خوبي که اين رشته در اين چند ساله طي کرديم.
رئيس فدراسيون شنا شيرجه و واترپلو در ادامه گفت: سرمربي تيم قزاقستان که از هم دوره هاي من در اين رشته بوده است هم بارها تأکيد کرد تيم ملي هم اکنون شرايط خوبي دارد و در آينده هم مي‌توانيم بر روي اين تيم حساب ويژه اي باز کرد.
رضواني با تأکيد بر اينکه هدف و برنامه‌هاي ما بازي‌هاي آسيايي است گفت: در بازي‌هاي آسيايي هدف اصلي ما کسب مدال خواهد بود که اميدوارم با حمايت مسئولان اين امر محقق شود چرا که تيم ملي پتانسيل کامل را دارد و بايد از آن به نحو احسن استفاده کنيم.
رئيس فدراسيون شنا شيرجه و واترپلو همچنين در خصوص عملکرد کريج گفت: اين مربي کاربلد و حرفه‌اي است و رزومه قابل قبولي هم دارد. هم‌اکنون تمام بازي‌هاي آسيايي را زير نظر گرفته است و تيم را با برنامه و هدفمند جلو مي‌برد.اگر از تيم حمايت همه جانبه شود قطعاً در بازي‌هاي آسيايي تيم ملي واترپلوي ايران يکي از مدعيان کسب سکو خواهد بود.
رضواني همچنين در خصوص انتقادهايي که به سرمربي صربستاني واترپلو وارد شده است مبني بر عصبي بودنش در تمرينات گفت: کريج در تمرينات با بازيکنان به شدت جدي است اما خارج از حيطه تمرينات رفتار بسيار دوستانه اي با بازيکنان دارد. اين مربي تازه کارش را با تيم ملي شروع کرده است و بايد در آينده عمل‌کرد او را ببينيم. به نظرم بايد مدتي از تمرينات بازيکنان با اين مربي سپري شود و بعد در مورد عصبي يا جدي بودن آن تصميم بگيريم. در وهله اول هم مربيان مي‌توانند رد اين زمينه به ما کمک خوبي کنند قطعاً من اين موضوع را پيگيري خواهم کرد.
 

walgreens prints walgreens in store photo coupons walgreens transfer prescription coupon
discount prescription card pharmacy cards rx prescription coupons
tadalafil 80mg link revia
ارسال در: دوشنبه 14 دي ساعت 20:44 (1394/10/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن