در شان من نيست به دنبال امضا گرفتن باشم
شماره خبر : 127662
رئيس فدراسيون دوچرخه سواري عزم خود را جزم کرده تا در مدت زمان باقي مانده تا المپيک ريو برنامه‌هايش را براي کسب يک نتيجه قابل قبول در المپيک ريو عملي کند.

در المپيک زنگ تفريح نيستيم
قمري: در شان من نيست به دنبال امضا گرفتن باشم
رئيس فدراسيون دوچرخه سواري عزم خود را جزم کرده تا در مدت زمان باقي مانده تا المپيک ريو برنامه‌هايش را براي کسب يک نتيجه قابل قبول در المپيک ريو عملي کند. او بارها تاکيد کرد که هدف فدراسيون افزايش تعداد سهميه هاي ايران در المپيک ريو نسبت به لندن است. پس از قطعي شدن سه سهميه دوچرخه سواري در بخش جاده با خسرو قمري از وضعيت فعلي فدراسيون سوال کرديم.
قمري در خصوص کسب سه سهميه در بخش جاده گفت:با اعلام اتحاديه جهاني فدراسيون دوچرخه سواري تيم ايران با کسب 1655 امتياز در بين کشورها صدرنشين شد. همچنين ميرصمد پورسيدي در بخش تورهاي آسيايي نفر اول شد و باشگاه پيشگامان در رده بندي تيمي و باشگاهي عنوان نخست را به دست آورد. اين امتيازات باعث شد که در بخش جاده سه سهميه المپيک ريو را به دست آوريم و هم اکنون تنها کشوري که در دو رشته در بخش جاده نماينده دارد ايران است.
رييس فدراسيون دوچرخه سواري در مورد نماينده هاي ايران در بخش جاده و استقامت نيز عنوان کرد: خوشبختانه تيم ايران در المپيک ريو در دو بخش جاده و استقامت نماينده دارد. ما هم اکنون در بخش جاده، يک نماينده و در استقامت با سه نماينده در المپيک حضور پيدا مي کنيم در حالي که ديگر کشورها هر کدام تنها دو نماينده دارند. در بخش باشگاهي هم پيشگامان يزد در بين ديگر باشگاه هاي کشورهاي ديگر به مقام نخست رسيد که با اين شرايط مي توانيم به آينده دوچرخه سواري و کسب مدال در المپيک اميدوار باشيم.

در بخش پيست به کسب سهميه اميدوار نيستيم
قمري در خصوص برنامه هاي فعلي فدراسيون گفت: استارت فعاليت ما براي المپيک ريو از شهريور ماه امسال زده شد.خوشبختانه مسابقات ليگ امسال در دو بخش آقايان و بانوان اجرا شد و هم اکنون هم در حال آماده شدن تيم براي مسابقات قهرماني آسيا هستيم که قرار است از 25 دي ماه تا 10 بهمن در کشور ژاپن برگزار شود. در مجموع فعاليت‌هاي ما در بخش جاده در سال 2015 بسته شد و هم اکنون در حال آمادگي رکابزنان در بخش پيست هستيم. البته متاسفانه تيم دوچرخه سواري در بخش پيست آنطور که انتظار مي‌رفت عملکردي خوبي نداشته است و نمي‌توانيم به کسب سهميه در اين بخش اميدوار باشيم. هم اکنون مسئله‌اي که براي فدراسيون اهميت دارد کسب سه سهميه در بخش جاده‌ است که اميدوارم با تلاش رکابزنان در بخش پيست سهميه المپيک را کسب کنيم.

فوت مربي خارجي در بخش پيست به ضرر ملي پوشان شد
رييس فدراسيون دوچرخه سواري درباره علت اصلي ناکامي تيم ايران در بخش پيست گفت:متاسفانه تيم پيست ايران به علت فوت مربي خارجي که به تازگي به ايران آمده بود از بخشي از برنامه‌هايش عقب افتاد. پس از فوت اين مربي، يکي از مربيان ايراني را جايگزين آن کرديم اما تا اين مربي با روند تيم و بازيکنان آشنا شود کمي زمان لازم داشت به همين دليل اميدواريم در مسابقات قهرماني آسيا بتوانيم در بخش پيست سهميه کسب کنيم.

ملي پوشان را به تمرين در هواي سرد عادت مي دهيم
قمري همچنين به فعاليت هاي فدراسيون جهت آمادگي رکابزنان براي مسابقات قهرماني آسيا اشاره کرد و گفت: اين مسابقات در کشور ژاپن برگزار مي شود و دماي هوا هم بين 3 الي 10 درجه است به همين دليل بايد ملي پوشان را به هواي سرد عادت دهيم. متاسفانه آلودگي هوا در اين مدت تمرينات ما را کمي به تعويق انداخت اما با برنامه‌ريزي مسئولان تصميم گرفتيم که ملي‌پوشان را به شهر محلات بفرستيم چرا که اين شهر از نظر آب و هوايي و همچنين ارتفاعات بسيار شبيه به کشور ژاپن است و آنها مي توانند در ارتفاعات تمرينات نفس‌گيري را به خوبي انجام دهند.

دوپينگ در اردوي تيم ملي امکانپذير نيست
قمري در خصوص اقدامات اين فدراسيون جهت جلوگيري از دوپينگ در سال منتهي به المپيک تصريح کرد:«خوشبختانه امسال حدود 85 تا 90 درصد اردوهاي تيم ملي زير نظر کميته مبارزه با دوپينگ(وادا) بود و هر ملي پوش حدود 13 يا 14 بار تست دوپينگ داد. با توجه به مقررات سختگيرانه که هم اکنون در اردو‌ها حاکم است بعيد مي‌دانيم که رکابزني دوپينگ کند، اما اگر موردي از دوپينگ در اردو تيم ملي ببينيم با آن برخورد خواهيم کرد و آن ورزشکار براي هميشه ازتيم کنار خواهد رفت.

فدراسيون تنها با عسگري امتياز نگرفته است
قمري همچنين در پاسخ به اين سوال که کسب سهميه توسط حسين عسگري در 40 سالگي، به معني خاص بودن اين ورزشکار است يا عدم پشتوانه سازي فدراسيون است، گفت: حسين عسگري يکي از نوابغ ورزش ايران است و از نظر جسماني توانايي بسيار بالايي دارد اما امتيازاتي که تيم ملي دوچرخه سواري براي المپيک ريو کسب کرده‌ است تنها از طريق يک ورزشکار نبوده‌است. مسلما در بسياري از رقابت‌هاي دوچرخه‌سواري آمادگي بدني و تجربه بالاي رکابزنان در موفقيت آنها تاثيرگذار است که اين مورد درباره حسين عسگري صدق مي کند. او تنها ورزشکاري است که به دليل حضور در بيشتر مسابقات تجربه بالايي داشته و به طور حتم شرايط او با ديگر رکابزنان کاملا متفاوت است اما فدراسيون در رده‌هاي سني جوانان و اميد تابه حال عملکرد بسيار خوبي داشته است و ما کميته استعداديابي را در فدراسيون تشکيل داده‌ايم که اردوهاي متعددي براي جوانان و بانوان برگزار کرديم. همچنين از ديگر فعاليت هاي فدراسيون در پشتوانه سازي شناسايي کساني که در اين رشته استعداد دارند بود به طوريکه هم اکنون ما افراد خوبي را در اين زمينه شناسايي کرديم که درصدد برگزاري يک اردو تخصصي براي آنها هستيم.

در المپيک زنگ تفريح نخواهيم بود
رييس فدراسيون دوچرخه سواري با تاکيد بر اينکه در المپيک زنگ تفريح نخواهند بود، گفت:امسال سال منتهي به المپيک است و براي همه تيم ها شرايط بسيار سخت است. به هر حال داشته‌هاي تيم ملي دوچرخه سواري براي المپيک همين مقدار است و دوچرخه سواران ما برخلاف ديگر کشورها نيمه حرفه‌اي هستند اما با اين شرايط حضور ما در المپيک کيفي است و به هيچ عنوان زنگ تفريح نخواهيم بود. خوشبختانه اولين فدراسيوني که سهميه المپيک را کسب کرد ما بوديم بنابراين نگاه جامعه به اين رشته تغيير کرده‌است اميدواريم که با مدال‌آوري در المپيک شرايط اين رشته را روز به روز بهتر کنيم»

قصد برهم زدن آرامش فدراسيون دوچرخه سواري را دارند
قمري در مورد شايعاتي که اين روزها در فدراسيون مطرح شده است گفت:‌بعد از درگيري که در اردوي تيم ملي اتفاق افتاد متاسفانه شايعاتي مطرح شد و عنوان کردند که من در امضا گرفتن از ملي پوشان براي تکذيب درگيري دست داشتم. در حالي که به هيچ عنوان اين قضيه صحت ندارد و در شان من نيست که به عنوان رييس فدراسيون به دنبال امضا گرفتن باشم. يک درگيري در تيم ملي رخ داد و به دنبال آن هم يک ورزشکار شکايت کرد به همين منظور به طرفين دعوا اعلام شد که اگر در اين رابطه شاهدي دارند معرفي کنند. اين شاهدان بايد برگه‌اي را که به امضاي هر دو طرف دعوا رسيده بود، امضا مي کردند و به کميته انضباطي آورده مي شد اما به دليل اينکه مستندات لازم را نداشتيم راي صادر نشد. متاسفانه بعضي از افراد با دشمني با من درصدد برهم زدن آرامش فدراسيون هستند.برخي از افراد در اين برهه زماني بايد حامي ما باشند اما جو را متشنج مي کنند که البته من اين موضوع را پيگيري مي کنم.
 

walgreens print coupon code free printable grocery coupons coupon code walgreens photo
canadian pharmacy coupons open coupons for free stuff
walgreens coupon photo code site photo deals walgreens
metronidazole 400mg hieple.net synthroid bottle
ارسال در: دوشنبه 14 دي ساعت 21:12 (1394/10/14)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن