احمدي: نبود مهمات به ضرر ماست
شماره خبر : 127690
الهه احمدي بانوي تيرانداز ايران که در رده‌بندي فدراسيون جهاني براي چهارمين بار پياپي در صدر رنکينگ تفنگ بادي 10 متر قرار گرفت

به مدال‌آوري در ماده 10 متر در ريو اميدوارم

احمدي: نبود مهمات به ضرر ماست

الهه احمدي بانوي تيرانداز ايران که در رده‌بندي فدراسيون جهاني براي چهارمين بار پياپي در صدر رنکينگ تفنگ بادي 10 متر قرار گرفت در خصوص شرايط فعلي خودش و تيم ملي تيراندازي گفت: «بعد از اينکه رقابت‌هاي انتخابي المپيک در آبان ماه امسال در کشور کويت برگزار شد ما به مدت 10 روز استراحت کرديم اما بعد از آن بلافاصله به صورت مداوم اردوها را شروع کرديم.هم اکنون پنج روز در هفته به صورت مستمر در اردو به سر مي‌بريم و دو روز استراحت مي کنيم. البته در آن دو روز هم به نوعي ديگري تمريناتمان را ادامه مي دهيم که بيشتر مربوط به فعاليت‌هاي بدنسازي است.

احمدي در پاسخ به مشکلات فدراسيون تيراندازي و کمبود مهمات در اين رشته گفت: ‌متاسفانه ما چندين سال است که با نبود مهمات مواجه هستيم و هم اکنون هم شرايط به همين منوال است و هيچ تغييري در وضعيت ما ايجاد نشده است. به هر حال نمي‌دانيم منشا اين مشکلات از کجاست و قرار است به چه نحوي برطرف شود اما نبود مهمات مهمترين مسئله است که متاسفانه در روند تمرينات ما اختلال ايجاد کرده‌است. مسلما اين موضوع در سال منتهي به المپيک به ضرر ما خواهد بود.

قهرمان تيراندازي جهان گفت: متاسفانه نبود مهمات کار را براي ما در 50 متر سخت کرده‌است به طوري که در ايران هيچ مسابقه‌اي در ماده 50 متر برگزار نمي‌شود. ايران تاکنون دو سهميه در 10 متر به دست آورده است که اميدوارم در مسابقات انتخابي المپيک که ماه آينده در هند برگزار مي شود بتوانيم دو سهميه ديگر نيز کسب کنيم و با چهار سهميه راهي المپيک ريو شويم. اگر اختلافات با فدراسيون جهاني در کويت رخ نمي‌داد وضعيت بهتري داشتيم و مي‌توانستيم در همان مسابقه دو سهميه را کسب کنيم.به هر روي با توجه به شرايط خوب تيراندازان به کسب دو سهميه ديگر در المپيک ريو اميدوار هستيم.

وي در پاسخ به اين سئوال که آيا تيراندازان ما مي‌توانند در ريو به مدال دست يابند گفت: خوشبختانه تيم ايران در 10 متر وضعيت خوبي دارد و مي‌توانيم به مدال آوري در اين ماده اميدوار باشيم.

احمدي همچنين به صدرنشيني‌اش در رنگينگ جهاني اشاره کرد و گفت:خوشبختانه بعد از آن دو مدال طلايي که در مسابقات جهاني به دست آوردم توانستم در ماده 10 متر جايگاه خودم را حفظ کنم. تيم ملي تيراندازي ايران در ماده 50 متر به دليل کمبود مهمات تاکنون عملکرد خوبي نداشته است اما در ماده 10 متر با تمرينات مستمر اين رکورد را به مدت چهار سال حفظ کرديم. اميدوارم شرايط به خوبي پيش برود و در المپيک ريو با مدال خوش رنگ طلا به ايران برگرديم.

 

 

 

prescription drugs discount card discount pharmacy pharmacy direct coupon
my wife cheated on me now what My wife cheated on me unfaithful spouse
rite aid coupons 2016 living rich with coupons rite aid rite aid in store coupons
ارسال در: سه شنبه 15 دي ساعت 11:21 (1394/10/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن