90/ فدراسيون بوکس پنهان کاري ندارد
شماره خبر : 127858
بعد از سفر بدون مجوز دو ملي پوش بوکس ايران به مسابقات چين که باعث دلخوري ساير بوکسورهاي تيم ملي از جمله احسان روزبهاني شد، رئيس فدراسيون بوکس اعلام کرد که بعد از برگشتن فروتن گل‌آرا و سجاد محرابي از چين، به صورت جدي با آنها برخورد خواهد کرد

فدراسيون بوکس پنهان کاري ندارد

گل‌آرا و محرابي بايد در کميته انضباطي پاسخگو باشند

بعد از سفر بدون مجوز دو ملي پوش بوکس ايران به مسابقات چين که باعث دلخوري ساير بوکسورهاي تيم ملي از جمله احسان روزبهاني شد، رئيس فدراسيون بوکس اعلام کرد که بعد از برگشتن فروتن گل‌آرا و سجاد محرابي از چين، به صورت جدي با آنها برخورد خواهد کرد.علي دانشمندفرد دبير فدراسيون بوکس در مورد سفر ملي‌پوشان بوکس ايران به مسابقات چين که بدون هماهنگي با فدراسيون صورت گرفت، گفت: در زمان برگزاري مسابقات بوکس قهرماني کشور که در ساري برگزار شد، من به اتفاق رئيس فدراسيون در اين شهر حضور داشتيم و بعد از اتمام مسابقات و برگشت به تهران، متوجه سفر گل‌آرا و محرابي به چين شديم. رئيس فدراسيون از سفر بدون هماهنگي اين دو نفر بسيار ناراحت شد و دستور اخراج هر دو نفر را اعلام کرد.دو ورزشکار تيم ملي با نايب رئيس فدراسيون هماهنگ کردند و براي مدت يک ماه از حسيني مرخصي گرقتند. نايب رييس فدراسيون هم ماجراي مرخصي اين دو نفر را به اطلاع رئيس فدراسيون رساند و قرار است در اوايل ماه آينده گل‌آرا و محرابي، خودشان را به مدير فني تيم ملي معرفي کنند.

دبير فدراسيون بوکس در خصوص برخورد اين فدراسيون با فروتن گل‌آرا و سجاد محرابي به دليل حضور در مسابقات چين گفت: قطعا بعد از حضور اين دو نفر در ايران، آنها بايد در فدراسيون حاضر شوند و دلايل موجهي براي اين کارشان ارائه کنند. فدراسيون سال‌ها براي اين افراد هزينه مي‌کند و حق دخالت در امور فني ملي‌پوشان را دارد. رئيس فدراسيون از حرکت اين دو ورزشکار بسيار ناراحت است وقطعا کميته انصباطي باآنها برخورد خواهد کرد.

دانشمندفرد درباره گلايه‌هاي احسان روزبهاني مبني بر عدم حمايت فدراسيون از اين ورزشکار گفت: متاسفانه افرادي به روزبهاني اطلاعات نادرست دادند و او احساس کرد که فدراسيون اين دو ورزشکار را به صورت پنهاني به چين فرستاد. در حالي که فدراسيون براي اعزام ورزشکارانش به مسابقات بين المللي اختيار تام دارد و نياز به پنهان‌کاري ندارد. اما من خودم با احسان صحبت کردم و ماجراي سفر اين دو ملي‌پوش را براي او تشريح کردم. همچنين شرايط سفر ملي‌پوشاني را که در قالب تيم ملي به مسابقات اعزام مي‌شوند، براي او روشن کردم. خوشبختانه بعد از صحبت‌هاي من با احسان، او قانع شد و چند روز بعد از رئيس فدراسيون عذرخواهي کرد.

 

discount pharmacy promo codes walgreens pet rx coupons
walgreens prints wrightcontractingsi.com walgreens transfer prescription coupon
walgreens printing coupons blogs.visendo.com coupon codes for walgreens photo
metronidazole 400mg hieple.net synthroid bottle
ارسال در: سه شنبه 22 دي ساعت 15:21 (1394/10/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن