يک صدم‌ثانيه تا ورود به المپيک ريو فاصله دارم
شماره خبر : 128759
جمال چاوشي فر، ملي پوش شنا درباره آخرين وضعيت اردوي تيم ملي شنا گفت: تيم ملي شنا دو سال است که به صورت مداوم در اردو به سر مي‌برد و تنها با هدف کسب سهميه المپيک ريو تمرينات را پيگيري مي‌کنيم.

در ايران به ورزش‌هاي پايه اهميت نمي‌دهند

چاوشي فر: يک صدم‌ثانيه تا ورود به المپيک ريو فاصله دارم

جمال چاوشي فر، ملي پوش شنا درباره آخرين وضعيت اردوي تيم ملي شنا گفت: تيم ملي شنا دو سال است که به صورت مداوم در اردو به سر مي‌برد و تنها با هدف کسب سهميه المپيک ريو تمرينات را پيگيري مي‌کنيم. خوشبختانه وضعيت تيم ملي از لحاظ رکوردي و مسابقاتي پيش رو بسيار خوب پيش رفته است.اردوي تيم ملي از اواخر آبان ماه به صورت‌ متمرکز در تهران شروع شد و تا مسابقات ورودي کسب سهميه المپيک که در تيرماه سال آينده قرار است برگزار شود ادامه خواهد داشت. البته در فروردين ماه هم يک مسابقه در دبي داريم و تيم ملي براي کسب سهميه به اين مسابقات اعزام خواهد شد.

چاوشي‌فر شانس کسب سهميه‌ المپيک را‌ اينگونه عنوان کرد: در اردوي تيم ملي پنج شناگر حضور دارند که فدراسيون براي کسب سهميه المپيک روي آنها حساب باز کرده است. البته به طور طبيعي مسابقات پيش‌رو رکورد ملي شناگران را کاهش مي‌دهدو با توجه به اين موضوع ما خودمان هم فکر مي‌کنيم که احتمال اينکه ورودي المپيک را به دست بياوريم وجود دارد. البته درصد نمي‌توانيم اعلام کنيم چرا که در ورودي و رکورد در رشته‌هاي مختلف شنا متفاوت است.

ملي‌پوش شنا به رکورد خودش در تمرينات اشاره کرد و گفت: هم‌اکنون من در ماده 100متر شنا مي‌کنم و قصد دارم در المپيک هم در اين ماده شرکت کنم. ورودي 100 متر براي کسب سهميه المپيک 56:26 صدم ثانيه است و من تنها يک صدم ثانيه تا ورودي فاصله دارم. البته اين فاصله در عمل کار بسيار سخت و دشواري است و نياز به تمرينات سخت و فشرده دارد اما خوشبختانه با توجه به کادر فني خوبي که در اختيار داريم اميدوارم که اين فاصله را هر چه سريعتر کاهش دهم.

 

چاوشي فر دليل اصلي‌ اعزام نشدن به اردوي برون مرزي را محدوديت مالي فدراسيون عنوان کرد و گفت: متاسفانه فدراسيون با محدويت مالي روبه‌رو است و به دليل کمبود بودجه توان اعزام تيم را به اردوي برون مرزي ندارد اما به هرحال اين مشکلات وجود دارد و ما بايد با همين داشته‌ها بهترين نتيجه را بگيريم.

او در پايان حمايت فدراسيون را خوب ارزيابي کرد و گفت: فدراسيون در حد توانش براي ما امکانات را فراهم کرده‌ است و نبايد توقع بيشتر از اين داشته باشيم چرا که آنها هم با مشکلات مالي روبه رو هستند. متاسفانه امسال سال المپيک است و همه رشته‌هاي المپيکي بايد شرايط و امکانات خوبي داشته باشند اما اين‌گونه نيست و منابع و امکانات ما محدود است. البته در ايران ورزش هاي پايه بسيار مهجور ماندند و به آنها اهميت نمي دهند. چندي پيش کيومرث هاشمي رييس کميته ملي المپيک به اردوي ما سر زد و از مشکلات ما تا حدودي باخبر شدند و قول رسيدگي دادند که اميدوارم به زودي محقق شود.

 

prescription cards online cvs coupons 30 off cvs coupon
walgreens printing coupons blogs.visendo.com coupon codes for walgreens photo
tadalafil 80mg link revia
ارسال در: سه شنبه 27 بهمن ساعت 06:59 (1394/11/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن