توضيح رئيس فدراسيون تنيس روي ميز در مورد استعفاهاي اخير
شماره خبر : 128797
رئيس فدراسيون تنيس روي ميز در مورد سه استعفاي اخير در اين فدراسيون توضيح داد و گفت: بايد ببينيم نيت از اين استعفاها، کمک به خانواده تنيس روي ميز بوده يا لطمه زدن به آن.

توضيح رئيس فدراسيون تنيس روي ميز در مورد استعفاهاي اخير

قارداشي: استعفاها نمي‌تواند براي ما مشکل‌ساز شود

رئيس فدراسيون تنيس روي ميز در مورد سه استعفاي اخير در اين فدراسيون توضيح داد و گفت: بايد ببينيم نيت از اين استعفاها، کمک به خانواده تنيس روي ميز بوده يا لطمه زدن به آن. مهرداد علي‌قارداشي با اشاره به استعفاي منصور علوي از رياست کميته مربيان و عضويت در کميته فني فدراسيون تنيس روي ميز گفت: استعفاي وي به تاريخ ?? مهرماه و خطاب به سعادتمند که آن زمان سرپرستي فدراسيون را عهده‌دار بود، اعلام شده است. بعد از اين تاريخ هم از وي هيچ دعوتي براي حضور در جلسات کميته فني و کميته مربيان نشده بود و اين يعني موافقت با استعفاي وي.

علوي در بخشي از صحبت‌هاي خود به گذشت سه ماه اشاره کرده؛ سه ماه يعني 90 روز در حالي که بنده تنها ?? روز است که وارد فدراسيون شده‌ام، در عين حال من براي وي ارزش زيادي قائل هستم، چرا که از افراد صاحب تجربه و توانمند در تنيس روي ميز هست. اما تصورم بر اين است که افرادي توانمندتر از ايشان هم براي رياست کميته مربيان وجود دارد. به هر حال براي چنين مسئوليتي، در نظر گرفتن ملاک‌هايي مثل تجربه، سابقه تربيت کردن شاگرد، حضور مستمر در مسابقات و ... حائز اهميت است. رياست کميته مربيان مسئوليت سنگيني است که شخصاً هم در دهه ?? آن را بر عهده داشتم. او در پاسخ به اين سؤال که ظاهراً استعفاي منصور علوي در زمان مديريت شما انجام نشده، گفت: اين سؤال را بايد از خود ايشان بپرسيم، مگر از يک مسئوليت چند بار استعفا داده مي‌شود؟ وقتي بعد از اعلام استعفا، وي هيچ حضوري در جلسات کميته فني و مربيان نداشته، يعني موافقت قطعي با استعفاي صورت گرفته و اينکه بايد فردي به عنوان جايگزين وي انتخاب شود.

در ادامه اين گفتگو قارداشي در مورد استعفاي مهدي تکابي از مديريت اجرايي طرح «هوپس» نيز توضيح داد و گفت: آقاي تکابي بنا به پيشنهاد دبير فدراسيون و براي دوره سه ماهه به عنوان مدير اجرايي طرح «هوپس» منصوب شد. ايشان از بهترين رئيس هيا‌ت‌هاي استاني ما هستند اما به نظرم اقدامي که در مورد رسانه‌اي کردن موضوع استعفاي خود انجام داده‌اند، پسنديده نبود. از نظر من بهتر بود ايشان اول با من به عنوان رئيس فدراسيون در مورد مسائل و اختلاف‌نظرهايي که با آن مواجه شده بودند، صحبت مي‌کردند؛ سپس تصميم‌گيري مورد نظرشان را انجام مي‌دادند که البته در آن صورت هم به نظر من رسانه‌اي کردن يکسري اختلاف‌هاي داخل خانواده پسنديده نيست. من ?? سال دبير آقاي شهنازي بودم. طي اين مدت خيلي از کارها را انجام مي‌دادم اما نهايي شدن آنها با تائيديه شخص آقاي شهنازي انجام مي‌شد و الان هم دبير فدراسيون چنين مسئوليتي دارد. آقاي نظري بنا به پيشنهاد من تائيديه حراست و ابلاغ وزير به عنوان دبير منصوب شده‌اند. اگر اختلاف‌نظري وجود دارد بايد داخل خانواده تنيس روي ميز مطرح شود نه اينکه خيلي سريع رسانه‌اي شود.

رئيس فدراسيون تنيس روي ميز با يادآوري اينکه در قالب طرح «هوپس» بايد يکسري مربيان انتخاب مي‌شدند، گفت: بر اساس تجربه، انتخاب‌هاي مورد نظر انجام شد. صدور ابلاغيه اين افراد توسط من انجام مي‌شود و در اين بين اگر فردي پيشنهادي دارد، مي‌تواند مطرح کند يا با آن موافقت مي‌شود يا رد مي‌شود. در اين بين دبير فدراسيون هم تمام کارها را با هماهنگي بنده انجام مي‌دهد. تاکيد مي‌کنم که وي نفر دوم فدراسيون است.

دليل استعفاي عباسي از سرمربي‌گري تيم اميد چه موضوعي بود؟ قارداشي در پاسخ به اين پرسش گفت: از استعفاي وي که واقعاً تعجب کردم. به هر حال بايد اول برنامه‌اي داشت و اگر براي اجراي آن از وي به عنوان سرمربي تيم اميد دعوت نکرديم، آنگاه معترض شود و استعفا دهد. استعفاي عباسي در حالي انجام شد که براي تيم اميد در حال حاضر هيچ برنامه‌اي وجود ندارد.

فدراسيون با محدوديت‌هايي بخصوص به لحاظ مالي مواجه است و اين در حالي است که ما مسابقات قهرماني جهان و بعد از آن مسابقات کسب سهميه المپيک را در پيش داريم. تمام برنامه‌هايمان را براي اعزام تيم به اين دو رويداد متمرکز کرده‌ايم. بعد از اتمام اين دو مسابقه و تقريباً از ارديبهشت ماه، برنامه‌هايمان را براي ديگر تيم‌ها و از جمله تيم اميد اجرايي مي‌کنيم. آن زمان مشخص مي‌شود که عباسي به عنوان سرمربي تيم اميد در کنار ما خواهد بود يا نه. اينکه الان استعفاي وي مطرح شده واقعاً جاي تعجب داشت.

رئيس فدراسيون تنيس روي ميز در ادامه گفتگو و در اين مورد که همه استعفاهاي انجام شده طي يک هفته صورت گرفته، گفت: اولين استعفا که اصلا مربوط به دوره مديريت من نبوده و فقط دوباره مطرح شده است. من فکر مي‌کنم استعفاي سوم هم با جرياناتي که احساس خوبي نسبت به آن ندارم، مرتبط است. آقاي عباسي بايد حداقل يکبار با من صحبت مي‌کرد، سپس اقدام به استعفا مي‌کرد. به هر حال براي هر رده سني ما مجاز به انتخاب يک مربي هستيم در حالي که تعداد مربيان ما بسيار زياد است.به هرحال اين‌گونه استعفاها هم نمي‌تواند براي ما مشکل‌ساز شود.

 

walgreens printing coupons blogs.visendo.com coupon codes for walgreens photo
albuterol (salbutamol) 2mg read keflex 750mg
cvs 30 off coupon click cvs 30 off coupon printable
ارسال در: سه شنبه 27 بهمن ساعت 20:42 (1394/11/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن