اخذ ويزاي عبور براي حضور در ونزوئلا تقريبا غيرممکن است
شماره خبر : 132150
سرپرست امور بين الملل فدراسيون بوکس گفت: تلاش خود را تا آخرين لحظات براي اخذ رواديد انجام مي‌دهيم اما اخذ ويزاي عبور از کشورهاي اروپايي براي ونزوئلا تقريبا غير ممکن است.

رقابت‌هاي بوکس حرفه‌اي و نيمه‌حرفه‌اي ونزوئلا که آخرين شانس کسب سهميه المپيک به شمار مي‌رود از روز يکشنبه هفته آينده (13 تير ماه) در شهر وارگاس ونزوئلا آغاز خواهد شد.

قرار بود تيم ملي بوکس ايران با سه بوکسور (سجاد محمدپور، امين قاسمي‌پور و سجاد محرابي) در اين رقابت‌ها حاضر شود که به نظر مي‌رسد اعزام آنها به دليل عدم صدور ويزا از سوي کشورهاي اروپايي لغو شود.

هادي مرتضايي سرپرست امور بين الملل فدراسيون بوکس در اين رابطه به گفت: تا آخرين لحظات تلاش‌مان را براي اخذ رواديد تيم اعزامي به ونزوئلا انجام مي‌دهيم اما اخذ ويزاي عبور از کشورهاي اروپايي براي ونزوئلا تقريبا غير ممکن است.

وي افزود: ما براي حضور در ونزوئلا فقط يک پرواز داشتيم که بايد ابتدا از تهران به آلمان، سپس به فرانسه مي‌رفتيم و از آنجا راهي ونزوئلا مي‌شديم که در اين صورت نياز به اخذ 2 ويزاي عبور براي هر نفر داشتيم.

وي ادامه داد: به دليل ناامن بودن کشورهاي اروپايي در چند روز اخير، اخذ ويزاي عبور بسيار دشوار شده و صرفنظر از اينکه ما يک تيم ورزشي هستيم به احتمال فراوان کشورهاي اروپايي به ما ويزا نمي‌دهند.

مرتضايي در ادامه به تائيديه سجاد محرابي اشاره کرد و گفت: پس از تلاش‌هاي شبانه‌روزي که بنده و همکارانم براي گرفتن تائيديه سجاد محرابي داشتيم، سرانجام در آخرين ساعات شب گذشته اين تائيديه صادر شد.

مسئول امور بين الملل فدراسيون بوکس در پايان اظهار داشت: هنوز هم تلاش خود را براي گرفتن ويزاي تيم اعزامي به ونزوئلا انجام مي‌دهيم اما فکر مي‌کنم انجام اين کار در اين زمان کوتاه تقريبا غير ممکن باشد.

ارسال در: پنجشنبه 10 تير ساعت 01:12 (1395/4/10)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن