فدرر حذف شد، ماري به فينال رسيد
شماره خبر : 132630
پرافتخارترين تنيسور دنيا ناکامي بزرگي را تجربه کرد و مرد شماره يک تنيس بريتانيا به بازي نهايي معتبرترين تورنمنت سالانه تنيس دنيا راه يافت.

در شبي که راجر فدرر، اسطوره سوئيسي دنياي تنيس و برنده 17 گرنداسلم اين رشته با شکست مقابل ميلوش رائونيچ کانادايي از دور رقابت‌هاي انفرادي مردان رقابت‌هاي گرنداسلم تنيس ويمبلدون حذف شد، اندي ماري اسکاتلندي، توماس برديچ از جمهوري چک را شکست داد و به فينال راه يافت.

 در بازي‌هاي مرحله نيمه نهايي بخش مردان، ابتدا راجرر فدرر، پرافتخارترين تنيسور تاريخ گرنداسلم‌ها و نايب قهرمان دو دوره اخير رفابت‌ها در نهايت شگفتي 3 بر 2 به ميلوس رائونيچ کانادايي باخت تا به حسرت چهار ساله خود براي فتح نوزدهمين گزنداسلم دوران حرفه‌اي‌اش تداوم ببخشد.

رائونيچ به ترتيب با نتايج 6 بر 3، 6 بر 7، 4 بر 6، 7 بر 5 و 6 بر 3 رقيب اسطوره‌اي خود را شکست داد و به بزرگ‌ترين افتخار دوران ورزشي‌‌اش يعني برتري بر فدرر و فيناليست شدن در ويمبلدون رسيد.

 در ديگر رقابت، اندي ماري، تنيسور شماره يک بريتانيا و فاتح سال 2013 اين رقابت‌ها در  سه ست و با نتايج مشابه 6 بر 3 توماس برديچ از جمهوري چک را برد و رقيب رائونيچ در بازي نهايي روز يکشنبه شد.

ارسال در: شنبه 19 تير ساعت 01:47 (1395/4/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن