90/ احدي تنها در رستوران و کافه روزبهاني را همراهي مي‌کند!
شماره خبر : 132782
رييس فدراسيون بوکس در گفت‌وگو با نود در مورد حواشي اخير که برخي در فدراسيون‌اش ايجاد کرده‌اند گفت: برخي ها به دنبال رسيدن به رياست فدراسيون هستند اما واقعيت اين است که اصلا در حد و اندازه‌ وقواره اين کار نيستند.

احدي تنها در رستوران و کافه روزبهاني را همراهي مي‌کند!

ناطق نوري: او اصلا در قواره رياست فدراسيون بوکس نيست

رييس فدراسيون بوکس در گفت‌وگو با نود در مورد حواشي اخير که برخي در فدراسيون‌اش ايجاد کرده‌اند گفت: برخي ها به دنبال رسيدن به رياست فدراسيون هستند اما واقعيت اين است که اصلا در حد و اندازه‌ وقواره اين کار نيستند. تعارفي با کسي ندارم و دقيقا منظورم در اين مورد احدي است. 27 سال در مجلس خدمت کرده‌ام و همه من را مي‌شناسند. همه مي دانند براي گرفتن امکانات براي بوکس چه زحماتي کشيدم ولي با اين حال به هيچ وجه منتي بر سر اين رشته نيست. باز هم تا جايي که در توان دارم براي ورزش کشور تلاش مي‌کنم و هر کاري که از دستم بربيايد انجام مي‌دهم.

وي ادامه داد: قول 4 سهميه را براي المپيک داده بودم اما متاسفانه تنها روزبهاني سهميه گرفت و سه سهميه ديگر را با برخي زمينه سازي ها از دست  داديم. احدي چند نفر از بوکسورها را در مسابقات نيمه حرفه اي شرکت داد اما پس از آن آنها را رها کرد و براي منافعش تنها با احسان روزبهاني کار کرد. اگر امين قاسمي پور و سجاد محمدپور 2 بوکسور نيمه حرفه اي ايران در سطح مسابقات آماتور مي ماندند، به طور قطع شرايط بهتري داشتند. احدي به عنوان مربي تيم ملي و تيم نيمه حرفه اي امين قاسمي پور، سجاد محمدپور، سياوش اميدي و احسان سپهوندي در رقابت هاي انتخابي المپيک باکو تنها گذاشت و گفت تمرينات روزبهاني را در تهران زيرنظر دارد. اين بوکسورها هم در باکو باختند و حذف شدند.

او دقيقا با روزبهاني هم همين کار را کرد. همزمان با مسابقات انتخابي المپيک و تورنمنت چين روزبهاني را رها کرد و گفت مي خواهد همراه سه ملي پوش نيمه حرفه اي ايران در مسابقات ونزوئلا حاضر شود. حاصل اين تصميم هم شرکت احسان روزبهاني بدون مربي اش در تورنمنت چين و باخت او در مسابقه نخست بود. سفر بوکسورها هم به ونزوئلا لغو شد.

خيانتي که احدي به روزبهاني کرد را به ما نکرده است. او روزبهاني را در تورنمنت چين تنها گذاشت تا زحمات اين بوکسور المپيکي بر باد رود. احدي تنها در رستوران و کافه روزبهاني را همراهي مي کند! البته اين فرد با سرنوشت خيلي ها بازي کرده ولي به نحوي نشان مي‌دهد که انگار فدراسيون کم کاري کرده است.

 ناطق نوري در مورد اينکه بالاخره چه کسي روزبهاني را در ريو همراهي مي‌کند گفت: با همه اين موضوعات تمام تلاشمان را مي‌کنيم که از روزبهاني حمايت شود و در بهترين شرايط به ريو اعزام شود. اميدوارم خود او نيز بتواند اين موضوع را درک کند و با تمام وجود تنها به فکر تمرين در روزهاي باقي مانده باشد تا با انگيزه بالا و آمادگي مناسب به روي رينگ المپيک برود. قطعا فدراسيون بهترين تصميم را در موردکادر اعزامي به ريو خواهد گرفت.

 

 

 

ارسال در: يکشنبه 20 تير ساعت 23:51 (1395/4/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن