سجادي: جودو در المپيک حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهد داشت
شماره خبر : 132930
معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه‌اي وزارت ورزش‌ با حضور در آکادمي ملي المپيک از اردوي جودوکاران المپيکي بازديد کرد.

در ابتداي اين بازديد احمد گواري سرپرست فدراسيون جودو ضمن خوشامدگويي به سجادي در خصوص روند آماده‌سازي سه جودوکار المپيکي ايران جواد محجوب، سعيد ملايي و عليرضا خجسته توضيحات مختصري را ارائه داد.

در ادامه نصرالله سجادي معاون توسعه ورزش حرفه‌اي‌ و قهرماني وزارت ورزش‌ و جوانان دقايقي را با جودوکاران به گفت‌وگو پرداخت و خطاب به سه ملي‌پوش المپيکي و همچنين جوانان جودوکار حاضر در اين اردو گفت: بنده خوشحالم از اينکه رشته ورزشي جودو سهميه قابل ملاحظه اي را براي حضور در المپيک ريو کسب کرده و با توجه به شناخت بنده از ورزشکاراني که اين سهميه‌ها را به دست آورده‌اند و همچنين لياقت و استعداد آنها، جودو حرف‌هاي زيادي در المپيک براي گفتن خواهد داشت.

سجادي با اشاره به 68 سال حضور ايران در رقابت‌هاي المپيک ( 1948 الي 2016 ) و کسب تنها 60 مدال رنگارنگ از اين رقابت‌ها، به کار بسيار سختي که ورزشکاران ايراني در اين رقابت‌ها خواهند داشت اشاره کرد و گفت: اميدواريم ورزشکاران ايراني در اين رويداد بزرگ بين المللي بتوانند موفق ظاهر شوند.

در ادامه نصرالله سجادي ضمن اشاره به المپيک 2020 توکيو و ژاپن که خواستگاه اين رشته ورزشي در جهان مي‌باشد از جوانان اردونشين در تيم ملي جودو خواست تا از هم اينک و با تلاش لازم امتيازات خود را براي بالا بردن رنکينگشان و همينطور حضوري موفق در اين رقابت‌ها آغاز کنند.

رضا رودکي سرپرست تيم ملي جودو در ادامه و در سخناني کوتاه ضمن خوشامدگويي و همچنين تقدير و تشکر از حمايت‌هاي سجادي از رشته ورزش جودو گفت: ما اين سه سهميه را با چنگ و دندان به دست آورديم و جودوکاران المپيکي تمام تلاش خود را در رقابت‌هاي پيش رو براي خوشحالي ملت ايران خواهند کرد.

ارسال در: چهارشنبه 23 تير ساعت 13:55 (1395/4/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن