انتقام شيرين از چشم بادامي‌ها/ برتري تنيس ايران مقابل هنک‌کنگ
شماره خبر : 132970
تنيسورهاي کشورمان موفق به شکست تيم قدرتمند هنگ‌کنگ در مسابقات ديويس کاپ شدند.

به نقل از روابط عمومي فدراسيون تنيس، تيم ملي تنيس کشورمان سومين ديدار خود در رقابت‌هاي تنيس ديويس کاپ را امروز (چهارشنبه) با پيروزي مقابل هنگ‌گنگ پشت سر گذاشت تا انتقام شکست چند سال پيش خود را از اين تيم بگيرند.

در اين ديدار تيم ايران به مصاف تيم هنگ‌کنگ رفت و در نهايت پس از پيروزي انوشا شاهقلي در نخستين ديدار بخش انفرادي مقابل آنتوني جکي تانگ، شاهين خالدان در دومين بازي بخش انفرادي با نتيجه (7 بر 5 و 6 بر 4 ) کاران راستوگي را شکست داد. همچنين اين رقابت‌ها در بخش دو نفره نيز برگزار شد و در نهايت اميروالا معدنچي و محمد کارگران اروجي از ايران با نتيجه 2 بر صفر مقابل تيم هنگ‌کنگ شکست خوردند تا اين بازي در مجموع با نتيجه 2 بر يک به سود ايران به پايان برسد.

اين مسابقات با حضور تيم‌هاي سقوط کننده از گروه دو (ايران و لبنان)، تيم هاي حاضر در گروه سه (ترکمنستان، هنگ‌کنگ، سوريه و کامبوج) و تيم‌هاي صعود کننده از گروه چهار (جزاير پاسيفيک، قطر و سنگاپور) برگزار مي‌شود و 2 تيم برتر جواز حضور در گروه دو آسيا و اقيانوسيه را به دست مي‌آورند. انوشا شاهقلي، شاهين خالدان، اميروالا معدنچي و محمد کارگران اروجي ترکيب تيم ملي تنيس کشورمان را در اين رقابت‌ها تشکيل مي‌دهند.

ماسيمو مورلي از ايتاليا داراي نشان طلا به عنوان سر داور در اين مسابقات حضور دارد و سونر سوير به عنوان مسئول هماهنگي داوران از ترکيه، روسلان تورسانف از ازبکستان به عنوان داور بي‌طرف، سامان حسني داور نشان برنز، سيد عادل برقعي داور نشان برنز، شروين صفوي، امين مهدويان، سينا ابراهيميان و مهدي ملک‌زاده نمايندگان نشان سفيد کشورمان به عنوان داوران صندلي امر قضاوت را به‌عهده خواهند داشت.

اين رقابت ها از 21 تا 26 تيرماه در آکادمي بين‌الملي تنيس استقلال برگزار مي‌شود.

ارسال در: پنجشنبه 24 تير ساعت 14:33 (1395/4/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن