90/ حدادي و المپيک؟ پَر!
شماره خبر : 133021
خبر خروج نام احسان حدادي از ليست المپيکي‌هاي ايران را هنوز کميته ملي المپيک تاييد يا تکذيب نکرده اما يک کارشناس دو و ميداني در گفت‌وگو با راديو ورزش ديروز گفت: متاسفانه حدادي نمي‌تواند به المپيک برسد چرا که او اکنون از آن احسان حدادي نايب قهرمان المپيک خيلي فاصله دارد.

سيدرضا فيض‌آبادي

خبر خروج نام احسان حدادي از ليست المپيکي‌هاي ايران را هنوز کميته ملي المپيک تاييد يا تکذيب نکرده اما يک کارشناس دو و ميداني در گفت‌وگو با راديو ورزش ديروز گفت: متاسفانه حدادي نمي‌تواند به المپيک برسد چرا که او اکنون از آن احسان حدادي نايب قهرمان المپيک خيلي فاصله دارد. فيروزي ادامه داد: آخرين پرتاب حدادي 63 بوده که تا رکورد 65 متري بسيار فاصله دارد و بعيد است در اين فرصت باقيمانده بتواند کار خاصي را صورت دهد. علت در جا زدن حدادي را جويا شديم که يکي از مسئولين فدراسيون دو و ميداني نداشتن مربي اختصاصي را بهانه کرد حال آن که حدادي قبل از المپيک آتن تا همين امروز جمعا يکسال در ايران نبوده و همواره در روسيه، بلاروس و اوکراين با هزينه فدراسيون و وزارت ورزش با مربياني که خودش اختصاصي مي‌گيرد (با پول فدراسيون) تمرين کرده است. از طرفي حدادي در تمامي عرصه‌ها و مسابقات معتبر جهان مثل جام الماس و زرين و چي‌ و چي همه اين سال‌ها حضور داشته و منت آن را هم سر مردم ايران و دستگاه ورزش گذاشته است. قبل از المپيکي شدن بود که او با حميد سجادي معاون وقت وزارت ورزش درگيري شديد لفطي (رسانه‌اي) پيدا کرد و سجادي که خودش از قهرمانان دو و ميداني و تنها دارنده طلاي 500 متر بازي‌هاي آسيايي است. به صراحت مقابل زياده‌خواهي حدادي ايستاد ولي بعد از اين که سجادي بر کنار شد باز هم حدادي مدعي شد که نيمي از بودجه فدراسيون دو‌ و ميداني بايد مال ايشان باشد! متاسفانه مديران دو و ميداني در تمامي اين سال‌ها تمام و کمال در تمکين حدادي بودند و ماحصل 15 سال هزينه کردن براي حدادي يک مدال نقره لندن بود. همان موقع منتقدين و خود ما مي‌نوشتيم که اين همه بودجه را به پاي يک نفر نريزيد و اگر بودجه‌ها صرف 50 دونده و پرتابگر مي‌شد الان به چه کنم چه کنم گرفتار نمي‌شديم! بماند...

حدادي از دو سال پيش وارد حاشيه‌هاي مخربي شد که به جاي پيدا کردن جانشين براي او، آقايان دست‌اندرکار ورزش و دو و ميداني سعي کردند سر‌پوش بر اتفاقات ناگواري که وي رقم زده بود بگذارند اما پاي قانون در نهايت وسط آمد و عجيب اين که هنوز هم آقايان مي‌خواهند وانمود کنند که اتفاقي نيفتاده است! اي کاش زودتر اين اتفاقات مديريت مي‌شد. افسوس! چه بودجه‌هايي هزينه شد و دست آخر هم رو سفيد کرد جناب حدادي همه زحمت‌کشان ورزش دو و ميداني را!

 

 

ارسال در: جمعه 25 تير ساعت 09:44 (1395/4/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن