مدال المپيک حق جودوي ايران است
شماره خبر : 133450
جودو نياز به يک مدال دارد. وقت آن رسيده که جودو سهم خود را از المپيک بگيرد و عليرغم همه فراز و فرودها من اعتقاد دارم که جودوي ايران توان کسب مدال در المپيک ريو را دارد.

آرش ميراسماعيلي: مدال المپيک حق جودوي ايران است

جودو نياز به يک مدال دارد. وقت آن رسيده که جودو سهم خود را از المپيک بگيرد و عليرغم همه فراز و فرودها من اعتقاد دارم که جودوي ايران توان کسب مدال در المپيک ريو را دارد.

اينها حرفهاي قهرمان بزرگ جودوي ايران است که يک بار تا پاي مدال در المپيک رفت اما به مقام پنجمي بسنده کرد و يکبار هم شانس اول کسب مدال ايران در المپيک بود پاي اعتقاداتش ايستاد و از مبارزه با ورزرشکار رژيم صهيونيستي  خود داري کرد اما با 4 مدال جهاني و کلکسيوني از مدال هاي آسيايي و قاره ‌اي يکي از نامداران جودوي جهان است.

آرش ميراسماعيلي نايب رييس فدراسيون جودو در حاشيه مراسم بدرقه کاروان ايران در جمع خبرنگاران گفت: به عنوان عضوي از خانواده جودو از همه بزرگان خودم از همه پيشکسوتان و جودوکاران و قهرمانان و رسانه ها مي خواهم به اين بچه ها کمک کنند تا سهم جودوي ايران را از المپيک بگيرند.

الان وقت انتقاد و گلايه و اين حرفها نيست. حالا که اين سه جودوکارما با تلاش فراوان سهميه گرفته اند و خود را به اين مرحله رسانده اند بايد کمکشان کنيم تا از خودباوري که دارند به نحو مطلوبي در المپيک استفاده کنند.

نايب رييس فدراسيون جودو گفت: دعا مي کنم و با تمام وجود از خداوند مي خواهم که روز مسابقه روز قهرمانان ما باشد.

من اين انگيزه را در چهره و سيماي قهرمانان خودمان مي بينم .وقتي با تک تک اين بچه ها هم صحبت مي شوم مي گويند بايد تاريخ جودو را تغيير دهند. اين خودباوري بسيار با ارزش است. ما دچار خود بزرگ بيني هم نشده‌ايم. اين بچه ها در طول دو سال گذشته با هم وزن هاي خود در المپيک بارها مبارزه کرده اند. برده و باخته و تنشان به تن همه خورده است. به عنوان يک قهرمان مي گويم ، خدا کند روز مسابقه روزشان باشد و آنگاه انشالله مدال جودو به ثمر مي نشيند و اين بچه ها تاريخ ساز مي شوند.

وي اضافه کرد : قبول داريم کار سختي پيش رو داريم، کساني که به المپيک رفتند مي‌دانند، اما بچه‌هاي ما پتانسيل کسب مدال را دارند. حق جودو در المپيک مدال بوده است.

وي در پايان گفت: هر سه ورزشکار ما پتانسيل کسب مدال را دارند و اميدوارم روز مسابقه، روز آنها باشد. ما به يک مدال نياز داريم.

 

 

 

ارسال در: شنبه 2 مرداد ساعت 20:44 (1395/5/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن