شاه‌محمدي: مسابقات رده‌هاي سني پايه به خوبي برگزار شد
شماره خبر : 133466
نايب رئيس بانوان فدراسيون کاراته گفت: رقابت‌هاي انتخابي تيم‌‌هاي پايه کاراته به خوبي برگزار شد و شکر خدا شاهد درخشش استعدادهاي خوبي نيز در اين ميدان بوديم.

عشرت شاه‌محمد عنوان کرد: خوشبختانه مسابقات انتخابي تيم‌هاي پايه در شرايطي مناسب برگزار شد و شاهد مشکل خاصي در اين دوره از پيکارها نبوديم. سطح رقابت‌ها نيز قابل قبول بود و خوشحالم که در کاراته با چنين پتانسيل مناسبي روبرو هستيم.

وي ادامه داد: استعدادهاي خوبي در اين چند روز به روي تاتامي آمدند که هر کدام نويد روزهاي خوبي را براي کاراته ايران مي‌دهد. تعداد شرکت‌کننده‌ها قابل توجه بود و در کل فکر مي‌کنم مسابقات خوب و جذابي را شاهد بوديم. اميدوارم نفراتي که در اين ميدان به موفقيت رسيدند بتوانند راه پيشرفت را به خوبي طي کنند و در آينده به عنوان پشتوانه‌هاي کاراته بانوان وارد عرصه‌هاي بين‌المللي شوند.

نايب رئيس بانوان فدراسيون کاراته تصريح کرد: بايد به رده‌هاي سني پايه توجه ويژه‌اي داشته باشيم و به شخصه بر اين باور هستم که بايد به رده‌ها اعتماد کرد و امکانات خوبي را در اختيار آنها قرار داد و قطعا در اين صورت است که مي‌توانيم به آينده کاراته اميدوار باشيم.

ارسال در: يکشنبه 3 مرداد ساعت 13:43 (1395/5/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن