لازلو سوچک: شانس بالايي براي صعود به فينال المپيک داريم
شماره خبر : 133619
سرمربي تيم ملي تيراندازي ايران گفت: شانس بالايي براي صعود به فينال داريم و اميدواريم به اين مهم برسيم.

لازلو سوچک، سرمربي تيم ملي تيراندازي ايران اظهار داشت: خوشحالم در رابطه با اعزام تيم تيراندازي جلسه داريم. قبل از اين فدراسيون ايران با وايلد کارت در المپيک حضور داشت، اما در لندن با دو ورزشکار وارد المپيک شديم و اين دوره خوشحالم که 5 نماينده داريم.

وي افزود: در حال حاضر در شرايطي هستيم که قوي‌تر از دوره‌هاي قبل خواهيم بود. شانس بالايي براي صعود به فينال داريم و اميدواريم به اين مهم برسيم. بايد بگويم شانس حضور در فينال المپيک براي 20 نفر وجود دارد که ما هم يکي از آنها هستيم که شانس داريم و بايد تلاش کنيم.

سرمربي تيم ملي تيراندازي تأکيد کرد: در المپيک فقط به عنوان تماشاگر نيستيم و براي اينکه حضور قدرتمندانه داشته باشيم دوران آماده‌سازي سختي را پشت سر گذاشتيم. باتوجه به مشکلات چهار ساله، تيم بسيار خوب آماده شد. براي اين موضوع درخواست‌هايي براي کسب مدال شد و با توجه به تمرينات بايد ببينيم نتيجه چه خواهد شد. هيچ‌وقت به اندازه اين سه ماه تمرين نداشتيم.

سوچک گفت: برخي مسابقات در اين مدت کنسل شد و ورزشکاران و مربيان پاداش نگرفتند و ما نمي‌دانيم به پاداش مي‌رسيم يا نه. با تمام اين موارد ورزشکاران و مربيان خوبي داريم که تمرينات خوبي را پشت سر گذاشتيم. در آن زمان دو گزينه داشتيم، يکي منتظر باشيم تا شرايط بهتر شود و يکي اينکه با وجود کمي و کاستي‌ها تمرينات ادامه داشته باشد.

سرمربي تيم ملي تيراندازي يادآور شد: در دو ماه اخير تمرينات خوبي داشتيم. اين تمرينات با اين شرايط بايد از 4 سال قبل شروع مي‌شد، اما نشد. ما قطعاً نمي‌توانستيم اين خلا را در دو ماه جبران کنيم، اما تمرينات خوب بود.

او ادامه داد: شخصا هست سال است در اين فدراسيون هستم و به نحو احسن برنامه‌ها را اجرا و با مشکلات روحي و کمبودها مبارزه کردم. مبارزه من براي ايجاد انگيزه براي مسابقه و تمرينات براي ملي‌پوشان بود، اما گاهي خودم انگيزه‌ام را از دست دادم و نتوانستم دستمزد بگيرم و اين براي من سخت بود.

سوچک گفت: من اينجا حاضر هستم چون مسئوليت خانواده‌ام را به‌عهده دارم. با وجود مشکلات در پرداخت‌ها هنوز هم اينجا هستم و اميدوارم فدراسيون شرايط بهتري ايجاد کند. ما فقط بايد به المپيک فکر کنيم. من ورزشي هستم و براي موفقيت تيم تلاش مي‌کنم. حضور مقتدرانه در المپيک در حال حاضر تمام فکر من است.

سرمربي تيم ملي تيراندازي در پايان گفت: از رياست فدراسيون و وزارت ورزش و کميته ملي المپيک، قول‌هايي گرفتم که تنها شفاهي بود و در عمل هيچ اتفاقي نيفتاد. من قول چهار سهميه داده بودم که آن را انجام دادم.

ارسال در: چهارشنبه 6 مرداد ساعت 15:44 (1395/5/6)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن