90/ آقاي انوشيرواني ! اتهام شما تسليم شدن برابر يک ورزشکار است
شماره خبر : 133831
در ماجراي جدا تمرين کردن کيانوش رستمي وزنه‌بردار پراميد دسته 85 کيلوگرم کشورمان از ساير اعضاي تيم‌ملي ، موقعيت هيچ کس به اندازه سجاد انوشيرواني تضعيف نشد.

دادگاه 90

اين شماره  : سجاد انوشيرواني

 

نام :‌سجاد

نام خانوادگي:  :‌انوشيرواني

شهرت -:

در ماجراي جدا تمرين کردن کيانوش رستمي وزنه‌بردار پراميد دسته 85 کيلوگرم  کشورمان از ساير اعضاي تيم‌ملي ، موقعيت هيچ کس به اندازه سجاد انوشيرواني تضعيف نشد. سرمربي تيم‌ملي وزنه‌برداري که با تشخيص علي مرادي به اين  مسوليت رسيده  به جاي اينکه با مقوله ورزشکار سالاري مقابله کند و اجازه ندهد رستمي به طور انفرادي و مجزا تمرين کند، براي حفظ صندلي سر‌مربيگري تيم‌ملي تن به اين جدايي داد تا حالا  و در آستانه چند روز به رقابت هاي وزنه‌برداران در المپيک فقط به اين نکته بسنده کند که آرزويم موفقيت کيانوش و کسب مدال خوش‌رنگ توسط اوست.

آقاي انوشيرواني !  شما سرمربي تيم‌ملي هستيد و لازم است که  هر  سرمربي در چنين مسئوليت  مهمي کمي قاطعيت از خود نشان بدهد. با توجه به بي تفاوتي شما اگر  رستمي  در المپيک مدال بگيرد  قطعا همه اين موفقيت را به نام خود مي‌نويسيد  و اينکه کيانوش چون به تنهايي تمرين کرد موفق به کسب مدال شد اما اگر خداي نکرده او نتوانست مدال بگيرد آنگاه همه انتقادات متوجه شما  و عملکرد‌ تان  مي شود که چرا به اين وزنه بردار  اجازه داديد تا به تنهايي و جدا از ديگر وزنه‌برداران تمرين کند.

آقاي رستمي! اتهام شما تسليم شدن برابر خواسته هاي نامعقول يک ورزشکار است.  متاسفانه ريشه اين کارها هرگز در وزنه برداري  خشکيده نشده است البته قبل از اين آقاي  علي مرادي به عنوان رئيس فدراسيون را به دادگاه 90احضار کرده ايم و حال فرصت شماست که در قبال اين زياده خواهي رستمي توضيح بدهيد که چرا يک سرمربي به جاي ايستادن مقابل خواسته هاي نامعقول ورزشکاري فقط براي موفقيت او دعا و آرزو مي‌کند؟!‌آقاي انوشيرواني شما در دادگاه 90 بايد پاسخگوي اتهامات و سئوالات ويژه ما باشيد.

 

 

ارسال در: شنبه 16 مرداد ساعت 13:24 (1395/5/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن