90/ آقاي ناطق نوري! اتهام شما تضعيف يک قهرمان ملي است
شماره خبر : 134020
حاج احمد ناطق نوري که سال هاي سال است در راس فدراسيون بوکس جمهوري اسلامي ايران به سر مي‌برد از نتيجه تنها بوکسور اعزامي ايران به ريو ناراضي است و صراحتا اعلام کرده که روزبهاني تمام شده است.

دادگاه 90

اين شماره : احمد ناطق نوري

 

نام :‌احمد

نام خانوادگي:   ناطق نوري

شهرت : حاج احمد

حاج احمد ناطق نوري که سال هاي سال است در راس فدراسيون بوکس جمهوري اسلامي ايران به سر مي‌برد از نتيجه تنها بوکسور اعزامي ايران به ريو ناراضي است و صراحتا اعلام کرده که روزبهاني تمام شده است.

حاج احمد  نمي‌گويد که خودش با نزديک به 80 سال سن براي رياست فدراسيون تمام شده يا خير! بالاخره هر کاري يک محدوديت سني دارد و ما فکر مي‌کنيم عدم کسب سهميه‌هاي  لازم در بوکس خود يک ضعف بزرگ ناشي از نحوه مديريت رئيس فدراسيون است و حالا مي‌بينيم که حاج احمد همه کاسه کوزه ها را سر روزبهاني مي‌شکند! نمي‌دانيم در اين شرايط جرم  کدام يک سنگين تر است:‌آنکه رئيس فدراسيون بوده و نتوانسته کار مهمي انجام دهد تا سهميه بوکس براي المپيک از يک نفر بيشتر شود؟‌يا احسان روزبهاني که تک و تنها در اين چند ماه آواره اين کشور و آن کشور بوده تا بلکه خود را به شرايط المپيک برساند؟

به اعتقاد ما اتهام جناب حاج احمد ناطق نوري تحقير کردن يک قهرمان ملي بوکس است در حالي که خود ايشان هم مي داند روزبهاني قبل از اين مسابقات چندين عنوان با ارزش بين‌المللي به دست آورده است. به هر حال انتظار مي‌رود آقاي ناطق نوري در حضور اعضاي هيأت منصفه دادگاه 90 از خود دفاع کرده و ضمن اينکه علت اصلي عدم کسب سهميه‌هاي لازم براي المپيک را بازگو مي‌نمايد. دليل اجراي اين حملات تند عليه يک قهرمان ملي بوکس را نيز اعلام نمايد.

آقاي ناطق نوري اتهام شما تضعيف يک قهرمان ملي در حوزه رياست خودتان در فدراسيون بوکس است و اميدواريم که پاسخ هاي قانع کننده اي براي اين عمل خود داشته باشد.

 

 

 

ارسال در: جمعه 29 مرداد ساعت 12:23 (1395/5/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن