90/ هيات ژوري را به داعش تحويل دهيد!
شماره خبر : 134076
خوردند آقا! خوردند و يک کوزه آب معدني هم رويش. امان از دست اين دست‌هاي پشت پرده! نگران نباشيد! اختلاس ديگري افشا نشده بلکه با پنبه سر قوي‌ترين مرد جهان را بريده‌اند.

 

هندوانه وکاکتوس

 

 

آتبين محبتي

خوردند آقا! خوردند و يک کوزه آب معدني هم رويش. امان از دست اين دستهاي پشت پرده! نگران نباشيد! اختلاس ديگري افشا نشده بلکه با پنبه سر قويترين مرد جهان را بريدهاند. به همين سادگي، به همين خوشمزگي، پودر کيک رشد! آخر «مخنث» حسابي (انتظار نداريد که بگويم «مرد» حسابي، داريد؟!) که در هيات ژوري مانند شيوخ خليج‌فارس نشستهاي و شکمي راي صادر ميکني، بهداد ديگر چه بايد ميکرد که حرکتش قبول باشد؟ وزنه را بالاي سر تنديس مسيح‌(ع) در بالاي کوه‌هاي ريو ميبرد؟ يا ميگذاشت روي قله اورست؟! صد بار به مفسدين اقتصادي و غارتگران بيت‌المال گفتم مزرعه بيت‌المال را شلخته درو کنيد تا چيزي هم بماند بلکه سبيل داوران را در مسابقات جهاني چرب کنيم تا عادلانه داوري کنند! انصافا همان گلواژهاي که سعيد عبدولي گفت تو اين المپيک و هر چي که هست!آقاي رئيس جمهور! چرا پس از گذشت يک سال از برجام به اصطلاح هيات به اصطلاح ژوري عليه ما راي صادر ميکند و مدال طلاي ما بلوکه ميشود؟! حکايت ايران در ريو شده آن بيت به روز شده سعدي که فرمود:

گر ايزد ز حکمت ببندد دري / ز رحمت زند قفل محکمتري!

لامذهب از اين قفلهاي ضد سرقت هم هست که کليد کليدسازان نيز نميتواند بازش کند!سئوال بنده از هيات ژوري اين است که آن سه داوري که سه چراغ سفيد روشن کردند برگ چغندر بودند يا مترسک سر جاليز؟! والله خر کور هم ميتوانست تشخيص دهد که مو لاي درز حرکت بهداد نميرفت. انصافا بهترين تعريف را مولوي از اعضاي هيات ژوري وزنه برداري کرده است:

کژرو و شب کور و زشت و زهرناک / پيشه او خستن جانهاي پاک!

هادي (عامل) نبودي ببيني که علاوه بر حريفان روس، اعضاي گروهک تروريستي‌، تکفيري ژوري هم چغر و بد بدن شدهاند! براي اين که دلمان نسوزد لااقل برويم اين اعضاي هيات ژوري را آدم ربايي کنيم بياوريمشان همين کهريزک خودمان و با افراد دگرباش 105+ کيلو هم سلولي کنيم تا متنبه شوند! يا لااقل بفرستيم سوريه و به داعش تحويل دهيم! يا دست کم ببريم مرکز شهر تهران وادارشان کنيم نفس عميق بکشند! نميشود همين طور دست روي دست گذاشت!

 

ارسال در: شنبه 30 مرداد ساعت 02:36 (1395/5/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن