من غذا نمي‌خوردم ولي روزي 10 پرس مي‌بردند منزل !
شماره خبر : 134160
قبل از المپيک همه چيز گل و بلبل بود. همه روساي فدراسيون‌هايي که المپيکي بودند کنار دست قهرمانان سينه سپر مي‌کردند که اين از درايت ماست که سهميه گرفته ايم .

من غذا نمي‌خوردم ولي روزي 10 پرس مي‌بردند منزل !

احسان روزبهاني : من از ليگ حرفه‌اي سهميه گرفتم

قبل از المپيک همه چيز گل و بلبل بود. همه روساي فدراسيون‌هايي که المپيکي بودند کنار دست قهرمانان سينه سپر مي‌کردند که اين از درايت ماست که سهميه گرفته ايم . اما حالا و آنهايي که قول و وعده مدال داده بودند ولي دست خالي برگشته اند. ورزشکاران را سيبل انتقادات قرار داده اند .احسان روزبهاني از جمله اين قهرمانان است. اولين بوکسور ايران در ليگ حرفه اي که در المپيک لندن تا آستانه مدال رفت ولي حقش را خوردند و براي المپيک ريو نيز به خوبي حمايت نشد و از مدال محروم ماند. حرکت عجيب فدراسيون بوکس اينجا بود که بلافاصله بعد از حذف احسان کنفرانس خبري گذاشتند و  او را متهم کردند به کم کاري و خيلي مسائل ديگر . احسان ديروز خودش کنفرانس خبري برگزار کرد و ماحصل آن را در زير مي‌خوانيد:

احسان روزبهاني در مورد صحبت‌هاي  اخير مسئولان فدراسيون بوکس  و براي شفاف نمودن دليل شکست خود در المپيک برزيل نشست خبري برگزار کرد و در صحبت‌هاي خود اظهار داشت: من نمي‌خواهم فدراسيون را امروز بکوبم امروز آمده‌ام که پاسخ صحبت‌هاي چند روز مسئولان فدراسيون را بدهم. دليل اينکه برخي از دوستانم که قبل از المپيک همراهم بودند حالا تبديل به دشمن شده‌اند را نمي‌دانم. آنها که مدعي شده‌اند براي من 400 ميليون هزينه کرده‌اند اصلاً چنين نيست. فقط يک سفر ايتاليا با رئيس فدراسيون و تيم ملي رفته‌ام و يک سفر ديگر به کشور چين نيز رفته‌ام. حضور در چين مربوط به يک ماه قبل از المپيک است. اين تمام کاري بود که مسئولان فدراسيون براي من انجام دادند در حالي که دو سال بود سهميه گرفته بودم و مي‌توانستم کارهاي بيشتري را انجام دهم.

در خودرو شخصي ام مي‌خوابيدم

وي در ادامه در مورد هزينه اتاقي که پيش از تمرينات در آن استراحت مي‌کرده، گفت: بايد بگويم در ابتداي کار من در ماشينم مي‌خوابيدم و اصلاً اتاقي نداشتم و بعد از آنکه اتاقي هم هماهنگ شد هزينه اسکان چندين ماهش را خودم پرداخت کردم. دانشمند، دبير فدراسيون شاهد اين موضوع است که من هزينه شخصي را در حضور او کارت کشيده‌ام و پس از آن تمام هزينه‌هاي حضور من در هتل به پاي کميته ملي المپيک بود.

 روزي 10 پرس غذا مي‌بردند منزل !

 هتل آکادمي به من غذايي نمي‌داد به اين دليل که من پيش از المپيک در رژيم غذايي بودم و بايد غذاي سبک مي‌خوردم، شام نمي‌خوردم و وعده ناهار آنجا هم چرب بود به همين دليل با يک رستوران قرارداد بسته بودم و ناهارم را از آن رستوران تهيه مي‌کردم. اي کاش رئيس فدراسيون مي‌آمد و مي‌ديد که دوستان وي چطور 10 تا 10 تا غذاها را به اسم احسان روزبهاني مي‌گيرند و به همراه خود مي‌‌برند.

 تيم ملي  وجود نداشت که من اخراج شوم

من دو سال پيش از اينکه سهميه المپيک را بگيرم ديگر تيم ملي وجود نداشت که بخواهم عضو آن باشم يا اينکه از تيم ملي اخراج شوم. به  احمد ناطق نوري متأسفانه اطلاعات غلط دادند.

 رفتن به کافي شاپ شخصي است

 اجازه نمي‌‌دهم هيچ کسي در مورد زندگي شخصي‌ام صحبتي کند و حضورم در کافي‌شاپ‌ها و رستوران‌ها به هيچ کسي ارتباط ندارد.

سهميه المپيک شانسي نيست

احسان روزبهاني در واکنش به اين صحبت‌ها که برخي‌ها مدعي شدند او شانسي سهميه حضور در المپيک را کسب کرده است،‌ گفت: از کسي که ساليان سال است در بوکس فعاليت مي‌کند اين چنين صحبت‌هايي که مطرح کرده بعيد است. من با ابروي پاره و بيني شکسته سهميه المپيک برزيل را کسب کردم و حالا نمي‌دانم چرا همين آقايان که قبلاً با من دوست بودند حالا دشمن من شده‌‌اند.

روزبهاني در پاسخ به اين سؤال که آيا براي ادامه فعاليت تصميم داري به کشور ديگر بروي يا خير، گفت: پيشنهادهاي خوبي هم داشتم که پول‌هاي خوبي هم مي‌دادند اما تصميم ندارم بروم.

سؤال من اين است که چرا کسي از احمد ناطق نوري سؤال نمي‌کند که اين همه هزينه براي تيم ملي کرده است نتيجه آن چه شده است و فقط يک سهميه المپيک کسب کرده که آن هم من در ليگ حرفه‌اي کسب کردم.

 استکي مربي بدنساز است

 تنها بوکسور المپيکي ايران در مورد عليرضا استکي، گفت: او يک مربي بدنساز بيشتر نيست فقط يک بار در ليگ برتر سرمربي تيم فولاد بوده که من هم در آن تيم حضور داشتم و تا به امروز هيچ تمرين تخصصي از او نگرفته‌ام. من بوکس را از کريمي ياد گرفتم و شاگرد او نبوده‌ام اما مثل اينکه او خيلي دوست دارد که من بگويم شاگرد او بوده‌ام.  

دوست داشتم حرف‌هايم را در حضور مسئولين بزنم

روزبهاني در مورد عدم حضور در نشست خبري فدراسيون بوکس،‌ گفت: کسي به هيچ عنوان از من دعوتي نکرد حتي نگفته بودند که در اين نشست حضور پيدا کنم. در غير اين صورت در نشست خبري حضور پيدا مي‌کردم و حرف‌هاي امروزم را در همان نشست خبري مقابل اصحاب رسانه مطرح مي‌کردم.

 حقوقم را فدراسيون نمي دهد

من پس از کسب سهميه المپيک چند ماه حقوق دريافت نکردم و پس از آن پيش سجادي معاون وزارت ورزش و جوانان رفتم؛ او دستور داد که حقوق من را پرداخت کنند و اين حقوق ربطي به فدراسيون بوکس ندارد. حقوق احسان روزبهاني را وزارت ورزش و کميته ملي المپيک پرداخت مي‌کردند و باز هم از آنها تشکر مي‌کنم.

 

 

 

ارسال در: پنجشنبه 4 شهريور ساعت 19:29 (1395/6/4)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن