کرمي: آيا لوزانو و کي‌روش مزدور هستند؟
شماره خبر : 134192
يوسف کرمي دارنده مدال برنز المپيک آتن درباره علل ناکامي تکواندوگفت: اميدوارم مربيان تيم ملي از دست من ناراحت نشوند و مرا ببخشند چرا که من نظر شخصي خودم را بيان مي‌کنم.

بدترين نتيجه تاريخ تکواندو را کسب کرديم

 

يوسف کرمي دارنده مدال برنز المپيک آتن درباره علل ناکامي تکواندوگفت: اميدوارم مربيان تيم ملي از دست من ناراحت نشوند و مرا ببخشند چرا که من نظر شخصي خودم را بيان مي‌کنم. نظرم اين است که ملي‌پوشان از لحاظ فني ضعيف بودند و از لحاظ سيستم تمريني چيزي را شاهد نبوديم و نتايج به دست آمده گوياي صحبت‌هاي من است. هر سه تکواندو کار ما مثل هم مبارزه کردند و هر سه نتايج يکساني کسب کردند و حتي از حريفاني باختند که به فينال راه پيدا نکردند به غير از مهدي خدابخشي که حريف او برنز گرفت و اين نکته بدي بود. بازي با آذربايجان به خاطر وجود مهماندوست براي همه جالب بود و دوست داشتند بدانند چه اتفاقي رخ خواهد داد. مربيان بعد از نتايج جام‌جهاني اعلام کردند، صبر کنيد و نتيجه را در المپيک ببينيد ولي بدترين نتيجه تاريخ تکواندو را در ريو شاهد بوديم. تا قبل از اين در چهار دوره المپيک مدال‌آور بوديم ولي در ريو با سه شرکت‌کننده مرد بدترين نتيجه تاريخ المپيک را کسب کرديم. بچه‌ها تمام تلاش خود را کرده‌اند و نمي‌توان به آنها ايراد گرفت.

رييس فدراسيون تکواندو بعد شکست مهدي خدابخش مقابل ميلاد بيگي، تکواندو کار ايراني الاصل که با هدايت رضا مهماندوست ديگر ايراني خارج از کشور، سخنان تندي را بيان کرد، کرمي اين صحبت ها را پسنديده ندانست و اظهار داشت: من نظر شخصي خود را درباره صحبت‌هاي پولادگر در تلويزيون بيان کردم ولي متاسفانه دوستان از من دلخور شدند.  لوزانو آرژانتيني به ايران آمده بود آيا او نيز يک مزدور است؟ آيا کي‌روش نيز مزدور است که به ايران آمده؟ اگر مزدور هستند ما نيز مزدور داريم. همه ما به يک چيز اعتقاد داريم حتي اگر به چيزي اعتقاد نداشته باشيم به خدايي که بالاي سرمان است اعتقاد داريم. بايد صادقانه باخت خود را بپذيريم. بهترين و پسنديده‌ترين کار اين است. بايد به دنبال ضعف‌ها برويم و با متهم کردن و تخريب کردن ديگران نبايد باخت‌ها را پوشش دهيم.   

 

ارسال در: شنبه 6 شهريور ساعت 11:26 (1395/6/6)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن