شکايت مهماندوست از رئيس فدراسيون تکواندوي ايران
شماره خبر : 134244
در چارچوب برگزاري سي و يکمين دوره بازي‌هاي المپيک برزيل، تيم ملي تکواندوي مردان با ناکامي بزرگي در بخش مردان روبرو شد که پس از شکست مردان هوگوپوش حواشي بسيار زيادي دامن گير تکواندوي ايران شد.


شکايت مهماندوست از رئيس فدراسيون تکواندوي ايران

در چارچوب برگزاري سي و يکمين دوره بازي‌هاي المپيک برزيل، تيم ملي تکواندوي مردان با ناکامي بزرگي در بخش مردان روبرو شد که پس از شکست مردان هوگوپوش حواشي بسيار زيادي دامن گير تکواندوي ايران شد. تيم ملي تکواندوي ايران در حالي راهي برزيل شد که همه اهالي خانواده اين رشته روي 2 مدال طلاي مردان هوگوپوش حساب کرده بودند که متاسفانه هر سه نفر با شکست از گردونه رقابت‌ها حذف شدند.سيدمحمد پولادگر رئيس فدراسيون تکواندو بعد از شکست مهدي خدابخش مقابل تکواندکار ايراني تيم ملي آذربايجان( ميلادبيگي) از وي و رضا مهماندوست به عنوان "مزدور" نام برد و البته بعدا عنوان کرد که در شرايط بد روحي اين کلمه را به کار برده است. البته رضا مهماندوست نيز در واکنش به بي اخلاقي که شده بود، بيانيه بسيار منطقي را عليه رئيس فدراسيون تکواندو منتشر کرد که بازتاب فراواني در رسانه‌ها داشت، اما گويا اين حواشي در تکواندو همچنان ادامه دارد. رئيس فدراسيون تکواندو پس از بازگشت به ايران در فرودگاه امام خميني دوباره ادبياتي را تکرار کرد که دور از شان وي بوده است. پولادگر صبح ديروز پس از رسيدن به تهران اظهار داشت: صحبت‌هايي را در شرايط روحي و رواني خاص انجام دادم اما حالا هم که شرايط آرام است همان صحبت‌ها را تکرار مي‌کنم و مي‌گويم هيچ چيز مهم‌تر از نام ايران و حفظ منافع ايران نبوده و نيست و نمي‌دانم چطور يک ايراني با شکست هموطن خودش و با پرچم يک کشور ديگر خوشحالي مي‌‌کند. کاملاً موضوع دنياي حرفه‌اي ورزش را درک مي‌کنم ولي اگر کسي براي منافع مالي خودش پشت به کشورش کند اين را نمي‌پذيرم. مهماندوست فقط براي منافع مالي به آذربايجان رفته است چرا که معتقدم فضاي کار کردن براي او در ايران وجود داشت اما او با اين حال شرايط مالي مهم‌تر از کشورش دانست و اين تصميم را گرفت.

 

رضا مهماندوست سرمربي تيم ملي آذربايجان درباره صحبت هاي پولادگر گفت: پولادگر رئيس فدراسيون تکواندوي بي دليل به بنده توهين کرده است. مردم هوشمند کشورمان و اهالي رسانه شاهد تمام اتفاقات هستند و آنها بهترين قاضي هستند. قطعا به خاطر ادبياتي که وي عليه من استفاده کرده، پس از بازگشت به ايران از طرق مراجع قانوني اين موضوع را پيگيري خواهم کرد. به هر حال بنده هيچ گونه کار خلاف قانون و عرف و شرعي انجام نداده‌ام که شرمنده مردم کشور عزيزم باشم. فدراسيون تکواندوي آذربايجان به فدراسيون جهاني( wtf ) و دادگاه ورزش شکايت خواهد کرد، چون دليل باخت بيگي همين حرفها بود که تمرکز او را بهم ريختند.


ارسال در: سه شنبه 9 شهريور ساعت 09:01 (1395/6/9)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن