ذوالقدر: پولادگر قصد توهين نداشت
شماره خبر : 134275
غلامحسن ذوالقدر مدير فني تيم ملي تکواندو در مورد نتايج ضعيف تکواندوکاران ايران در رقابت‌هاي المپيک گفت: ما از نتايج به دست آمده شوکه شديم

از نتايج المپيک شوکه شديم

ذوالقدر: پولادگر قصد توهين نداشت

غلامحسن ذوالقدر مدير فني تيم ملي تکواندو در مورد نتايج ضعيف تکواندوکاران ايران در رقابت‌هاي المپيک گفت: ما از نتايج به دست آمده شوکه شديم، واقعا اين نتايج در شان تکواندو ايران نبود. ما نتوانستيم انتظارات جامعه ورزش و مردم را برآورده کنيم و از اين بابت شرمنده مردم شديم.تکواندو ايران هميشه در مسابقات المپيک، جهاني و آسيايي حرف‌هاي زيادي براي گفتن داشت و افتخارات بيشماري را کسب کرد و طبق همين روال ما انتظار داشتيم که ورزشکاران ما در المپيک ريو هم بتوانند اين مدال‌آوري را ادامه دهند. من با تکواندو زندگي کردم و سال‌ها در کنار تيم ملي بودم و تاکنون سابقه نداشته است که چنين نتيجه‌اي کسب کنيم.

وي در مورد صحبت‌هاي محمد پولادگر رئيس فدراسيون در مورد تکواندوکاران ايراني تيم ملي آذربايجان و مزدور خواندن آنها گفت: من چندين سال است که آقاي پولادگررا مي‌شناسم و شخصيت ايشان به گونه‌اي نيست که بخواهند به کسي توهين کنند. وي همانطور که در فرودگاه هم اعلام کرد اصلا قصد توهين به تکواندوکاران ايراني تيم ملي آذربايجان را نداشت و فشاري که بابت شکست تکواندوکاران ايراني روي آقاي پولادگر بود باعث شد تا آن صحبت‌ها را مطرح کند.

 

ارسال در: سه شنبه 9 شهريور ساعت 09:27 (1395/6/9)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن