منصوريان: حاشيه نبود، ما سه خواهر مدال گرفتيم
شماره خبر : 134638
الهه منصوريان بانوي ووشوکار در مورد کسب مدال طلاي مسابقات قهرماني آسيا، گفت: مسابقات آسيايي هميشه از لحاظ کيفيت فني بالاتر از مسابقات جهاني است

 

رقابت‌هاي آسيايي سخت تر از مسابقات جهاني است

منصوريان: حاشيه نبود، ما سه خواهر مدال گرفتيم

الهه منصوريان بانوي ووشوکار در مورد کسب مدال طلاي مسابقات قهرماني آسيا، گفت: مسابقات آسيايي هميشه از لحاظ کيفيت فني بالاتر از مسابقات جهاني است و در اين رقابت‌ها نيز تمام بهترين‌هاي آسيا در اين مسابقات حضور داشتند و در واقع از مسابقات جهاني سخت‌تر بود. در آسيا قرعه اصلا معني ندارد و يک بازيکن هر لحظه امکان دارد با يکي از حريفان پرقدرت آسيايي خود مبارزه کند. براي اولين بار بود که توانستيم نماينده چين را شکست دهيم. اتفاق خوبي که در اين رقابت‌ها رخ داد اين بود که سرمربي تيم ملي چين پس از اين موفقيت به من تبريک گفت. او مدعي بود که من از لحاظ مبارزه بسيار باهوش عمل کردم.وي در مورد اينکه براي اولين بار در يک رويداد بسيار مهم به همراه دو خواهر ديگر خود به مدال دست يافتند، گفت: هر  دو خواهرم در اين مسابقات واقعا زحمت کشيدند و آنها نيز مزد زحمات خود را به دست آوردند. کنار هم بودن ما باعث شد تا اين نتيجه رقم بخورد. پس از اينکه نماينده چين را شکست دادم شهربانو انرژي زيادي گرفت و او نيز توانست پس از شکست چين تايپه، فيليپين و ويتنام به مدال طلا برسد. به جرات مي‌توانم بگويم دليل موفقيت مادر اين مسابقات اين است که هر سه خواهر در اردوها کنار هم بوديم و اين انگيزه ما را دو چندان مي‌کرد. در مقاطعي پيش آمده بود که يکي از خواهرهايم در انتخابي حذف مي‌شد و اين موضوع باعث ناراحتي من مي‌شد و روي روحيه من تاثير منفي مي‌گذاشت. خوشحالم از اينکه آرامش خوبي در اردوها حاکم بود و هيچ حاشيه‌اي وجود نداشت. همين آرامش باعث کسب مدال ما سه خواهر شد.

 

گزينه هاي سرمربيگري بوکس جوانان در جهاني

حسين نهرودي، حسين انصاري، غلامرضا کريمي و اکبر احدي چهار مربي هستند که مدرک مربيگري سه ستاره را دارند و فدراسيون بوکس از بين اين چهار مربي يک نفر را به عنوان سرمربي تيم جوانان به روسيه خواهد فرستاد. البته مربيان ديگري هم عليرضا استکي، همايون اميري، اصغر اشرفي، اسفندياري، محمدي و بقيه هم در صدد گرفتن اين مدرک هستند.

 

 

 

ارسال در: چهارشنبه 24 شهريور ساعت 08:44 (1395/6/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن