90/ موفقيت در المپيک را دور از دسترس نمي‌بينم
شماره خبر : 134656
بدون اغراق مي‌توان گفت کاراته ايران در بخش بانوان در چند سال اخير با پيشرفت بسيار چشمگيري روبرو شده که اين موفقيت را در کنار سرمايه گذاري مسئولان بايد به پاي تلاش ورزشکاران اين بخش نوشت

ايمان ميري

بدون اغراق مي‌توان گفت کاراته ايران در بخش بانوان در چند سال اخير با پيشرفت بسيار چشمگيري روبرو شده که اين موفقيت را در کنار سرمايه گذاري مسئولان بايد به پاي تلاش ورزشکاران اين بخش نوشت.

حضور موفق در ميدان‌هاي  بين المللي نه تنها باعث شده کاراته دختران ايران در جغرافياي کاراته دنيا جايگاه خوبي براي خود دست و پا کند بلکه حالا مردم و مسئولان در مسابقات مهمي همچون بازي هاي آسيايي بر روي اين بخش حساب ويژه باز مي کنند.

در چنيني شرايطي خبر المپيکي شدن کاراته باعث شده که از اهالي اين رشته با اميدواري بيشتر و البته با انگيزه بالاتري به پيش بروند و به فکر درخشش در بالاترين سطح ورزش دنيا در عرصه قهرماني باشند.

سحر کرجي يکي از بهترين کوميته کاران کشورمان است که در هفته‌هاي اخير بارها در رده‌هاي مختلف و بخش هاي مختلف شاهد موفقيت هاي چشمگير او بوده ايم. او نه تنها در بازِ‌هاي آسيايي و قهرماني آسيا بارها درخشيده است و سطح فني کاراته ايران را به نوعي به رخ حريفان کشيده بلکه در رقابت‌هاي داخلي هم مانند ليگ بارها به عنوان فني‌ترين کاراته‌کا انتخاب شده و حالا نه تنها به يکي از اميدهاي کاراته ايران براي موفقيت در عرصه‌هاي بين‌المللي مبدل شده بلکه به الگويي براي کاراته‌کاهاي جوان‌تر بخش بانوان تبديل شده است. مدال‌هاي مختلفي که در مسابقات کاراته‌وان‌ها، ليگ‌هاي جهاني، بازي‌هاي آسيايي و رقابت‌هاي قهرماني‌آسيا، رقابت هاي سبکي و ديگر ميدان‌ها بدست آورده باعث شده نام او به عنوان يکي از پرمدال‌ترين بانوان ورزش ايران مطرح باشد.  کرجي اين روزها بعد از اينکه تيم دانشجويان در رقابت‌هاي جهاني پرتغال حضور پيدا نکرد نه تنها اميد و انگيزه‌اش را براي ادامه کار از دست نداده بلکه در گفت‌وگو با نود از برنامه‌اش براي حضور قدرتمندتر نسبت به گذشته مي‌گويد.

دارنده دو طلاي دانشجويان گفت: " به هيچ وجه عقب نخواهم کشيد و از همين حالا به فکر بازي‌هاي آسيايي بعدي هستم. بدون اغراق مي‌گويم بعد از هر اتفاق نه تنها انگيزه‌ام را از دست نمي‌دهم بلکه تلاشم صد چندان مي‌شود. امروز نه تنها به دنبال اثبات دوباره خودم در داخل کشور هستم بلکه به سکوهاي آسيايي و جهاني فکر مي‌کنم. هيچ هدفي از دستان سحر کرجي دور نيست و اين موضوع را بار ديگر ثابت مي‌کنم. از همين حالا خودم را بر روي سکوي هاي قهرماني مي‌بينم و تمريناتم را به شدت پيگيري مي‌کنم و مطمئنم به هدفم مي‌رسم."

دارنده چندين مدال آسيايي و ليگ‌هاي جهاني ادامه داد:" نه تنها به موفقيت در آسيا و جهان فکر مي‌کنم بلکه از همين حالا حضور درخشان در المپيک 2020 را در ذهنم تجسم مي‌کنم. نه تنها مي‌خواهم در ژاپن نماينده کاراته ايران باشم بلکه اعتقاد دارم هيچ چيز حتي مدال اين بازي‌ها نيز به هيچ وجه دور از دسترس و غير ممکن نيست. هميشه تلاش کردم از اتفاقات گذشته درس بگيرم اما در عين حال تمرکزم بر روي آينده باشد. اينکه دائما به گذشته فکر کنيم قطعا ما را از مسيرمان دور مي‌کند. با تمام قدرت تمرين مي‌کنم و سعي مي‌کنم جايگاهي حتي بهتر از گذشته پيدا کنم."

دارنده طلاي جام باشگاه‌هاي آسيا در دوره‌هاي مختلف تصريح کرد: " البته در کنار کاراته هميشه به فکر پيشرفت تحصيلي هم بودم و با کمک خدا در اين بخش نيز به اعتقاد خودم موفق بودم و از اين موضوع بسيار خوشحالم. واقعا خوشحالم که توانستم کارشناسي ارشدم را بگيرم تا حالا به فکر گرفتن دکترا باشم. هميشه دوست داشتم در کنار کسب افتخار براي کشورم در بخش ورزشي با بالابردن و ارتقاء تحصيلاتم نيز فردي مفيد باشم و بتوانم د راين عرصه نيز به کشورم خدمت کنم. البته جا دارد از خانواده‌ام، مربيانم و همه مسئولاني که در فدراسيون و بخش‌هاي ديگر در اين سال‌ها به نوعي به من کمک کردند تشکر کنم. دوست دارم دل مردم کشورم را باز هم شاد کنم و مطمئن باشيد حتي يک قدم هم از اين هدف عقب نخواهم کشيد."

 

ارسال در: چهارشنبه 24 شهريور ساعت 09:03 (1395/6/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن