واکنش مولايي به حرفهاي انوشيرواني
شماره خبر : 134815
بهادر مولايي وزنه بردار فوق سنگين ايران در واکنش به صحبت هاي سرمربي تيم ملي مبني براينکه او در تمرينات کم ميآورده است ، بيان کرد: در يک روز تمرين مجبورم کرد دو مرتبه وزنه 240 کيلوگرم، يک بار 250 و يک مرتبه نيز 255 کيلوگرم را بزنم

واکنش مولايي به حرفهاي انوشيرواني

 هيچ وقت ادعا نکردم سليمي را در يک ضرب مي‌گيرم

بهادر مولايي وزنه بردار فوق سنگين ايران در واکنش به صحبت هاي سرمربي تيم ملي مبني براينکه او در تمرينات کم ميآورده است ، بيان کرد: در يک روز تمرين مجبورم کرد دو مرتبه وزنه 240 کيلوگرم، يک بار 250 و يک مرتبه نيز 255 کيلوگرم را بزنم يا در اردوي کلاچاي با آن شرايط آب و هوايي سخت، 190 کيلوگرم در يک ضرب و 240 کيلوگرم در دوضرب مي زدم و دوباره مي گفت 190 کيلوگرم را در يک ضرب بزنم بنابراين من چه زماني بدنم کم آورده بود؟در اردوي اردبيل کشاله ران من پاره شده بود و 12 روز بدون تمرين بودم و فقط ليفت آن هم از روي چهارپايه کار مي کردم . خودش آنجا شاهد بود. حتي به او گفتم در جام فجر وزنه نمي زنم زيرا اگر پايم پاره شود المپيک را از دست مي دهم اما او گفت هر اتفاقي افتاد با او. بقيه ملي پوشان نيز شاهد هستند. من با پاي آسيب ديده در جام فجر وزنه زدم اما در نهايت باز هم من را تحقير کردند که دوباره باخته‌ام.

مولايي در مورد اينکه گفته شده مدعي گرفتن بهداد سليمي در يک ضرب بوده است، تصريح کرد: من هيچ موقع چنين ادعايي نکردم که در يک ضرب مي خواهم بهداد سليمي را بگيرم  زيرا همه مي دانند که او در يک ضرب خوب است اما در دوضرب هميشه من خوب وزنه زده‌ام. نميدانم چرا اين حرفها را مي زنند. حتي تکرار مي کنند که قرار بوده من بعد از خط خوردن نيز در کمپ تيم ملي بمانم در حالي که در مراسم بدرقه زماني که داخل ماشين بهداد سليمي بوديم از انوشيرواني سوال کردم الان که خط خوردم بايد چکار کنم که گفت بايد وسايلمو جمع کنم و به خانه بروم. حتي زماني که من مشغول بستن چمدانم بودم با پدرم خداحافظي کرد. اگر واقعا مي خواست من را نگه دارد همان موقع مقابل پدرم نمي گذاشت که من  بروم. حتي همان موقع پدرم به او گفت خيلي زحمت کشيده  و دستش درد نکند که از خجالت سرش را به زير انداخت و داخل اتاق رفت.

وزنه بردار فوق سنگين ايران همچنين گفت: انوشيرواني هميشه مي گفت هواي ما را دارد اما چه زماني هواي ما را داشت؟ او فقط اسم يک وزنه بردار  را مي آورد که سرمايه ملي است وانگار بقيه ملي پوشان سرمايه ملي نبودند يا هميشه از تحصيلات و داشتن علم تمريني حرف مي زند در حالي که علم تمرين و نظم تمريني را فقط کوروش باقري داشت. او آنقدر قدرت نداشت که وقتي حرکت دوم بهداد خطا اعلام شد، مسابقه را نگه دارد تا وزنه از 245 کيلوگرم بيشتر نشود. بلکه زماني که توزيع مدال ها هم انجام شده تازه مي خواهد شکايت کند، ديگر چه فايده اي داشت. بعد هم ادعاي مربيگري و علم تمرين دارد.انوشيرواني که حرف از تمرين علمي مي زند چه گلي به سر اين تيم زد. رستمي که به تنهايي تمرين کرد و سهراب مرادي نيز دو سال در خانه تمرين کرده بود و حتي در زمان مربيگري حسين توکلي وزنه هاي 200 و 240 کيلوگرم را زده بود. علي هاشمي که در المپيک هفتم شد، يک حرکت براري هم سوخت. بهداد سليمي هم که نتيجه اي نگرفت.

 

ارسال در: شنبه 3 مهر ساعت 08:55 (1395/7/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن