تمجيد ويژه AFC از حسن زاده
شماره خبر : 136417
سايت رسمي کنفدراسيون فوتبال آسيا (AFC) درباره بهترين بازيکن سال آسيا فوتسال نوشت

تمجيد ويژه AFC  از حسن زاده

سايت رسمي کنفدراسيون فوتبال آسيا (AFC) درباره بهترين بازيکن سال آسيا فوتسال نوشت: علي‌اصغر حسن‌زاده در پي نمايش حيرت‌آورش در مسابقات قهرماني فوتسال آسيا در سال 2016 و درخشش در مسابقات جام جهاني فوتسال 2016 که تيم ملي ايران در کلمبيا به عنوان سومي رسيد، روز گذشته (پنجشنبه) در مراسم انتخاب بهترين‌هاي آسيا به عنوان بهترين فوتساليست سال قاره کهن در سال 2016 انتخاب شد و براي دومين بار اين عنوان را از آن خود کرد.

حسن‌زاده که در سال 2014 براي اولين بار عنوان بهترين فوتساليست آسيا را به خود اختصاص داده بود، در مسابقات قهرماني فوتسال آسيا در پيشروي تيمش تا رسيدن به فينال مسابقات بسيار تأثيرگذار بود و در ديدار فينال با نمايشي مطمئن در ازبکستان کمک شاياني به تيم ملي فوتسال ايران کرد تا با شکست ميزبان براي اولين بار از سال 2010 به قهرماني قاره آسيا برسد و خودش هم در کسب جام هت‌تريک کند.

شماره «7» تيم ملي فوتسال ايران 6 گل در مسابقات قهرماني آسيا براي اين تيم به ثمر رساند و موقعيت‌هاي گل زيادي براي هم‌تيمي‌هايش خلق کرد، به طوري که تيم ملي فوتسال ايران با ثبت 48 گل زده رکورد خارق‌العاده‌اي از خود بر جاي گذاشت. پس از پايان مسابقات هم حسن‌زاده هم به عنوان باارزش‌ترين بازيکن مسابقات انتخاب شد.

در مسابقات جام جهاني فوتسال در کلمبيا، حسن‌زاده 5 گل براي ايران به ثمر رساند که از آن جمله مي‌توان به گلزني مقابل برزيل، قهرمان پنج دوره جام جهاني که در نهايت منجر به پيروزي ايران برابر حريف نامدار آمريکاي جنوبي‌اش در مرحله يک‌هشتم نهايي شد، اشاره کرد.

حسن‌زاده که در حال حاضر عضو تيم فوتسال گيتي پسند از سوپرليگ فوتسال ايران است، پيش از اين دو بار قهرماني در رقابت‌هاي فوتسال قهرماني باشگاه‌هاي آسيا را با تيم‌هاي فولاد ماهان (2010) و تأسيسات دريايي (2015) تجربه کرده بود.

 

 

 

 

ارسال در: شنبه 13 آذر ساعت 19:38 (1395/9/13)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن