هنوز براي رياست هندبال ثبت‌نام نکرده‌ام
شماره خبر : 136799
با اعلام رسمي وزارت ورزش و جوانان مبني بر ثبت نام کانديداهاي رياست فدراسيون هندبال، فدراسيون هندبال اين روز ها ميزبان حضور اشخاصي است که مي‌خواهند کانديداي رياست فدراسيون هندبال شوند.


با اعلام رسمي وزارت ورزش و جوانان مبني بر ثبت نام کانديداهاي رياست فدراسيون هندبال، فدراسيون هندبال اين روز ها ميزبان حضور اشخاصي است که مي‌خواهند کانديداي رياست فدراسيون هندبال شوند. آغاز ثبت نام کانديداها از 23 آذر آغاز شده و اخبار ضد و نقيضي در اين خصوص منتشر مي‌شود. در حالي که انتشار اخبار ثبت نام نامزدهاي فدراسيون هاي مختلف به راحتي از طريق مسئولان آن فدراسيون در اختيار رسانه‌ها قرار مي‌گيرد، در فدراسيون هندبال شرايط فرق مي‌کند! ظاهراً عباسعلي اکبري، سرپرست فدراسيون هندبال علاقه‌اي ندارد که اخباري در اين خصوص منتشر شود و به مسئولان فدراسيون اعلام کرده تا صحبتي در اين خصوص با اصحاب رسانه نداشته باشند.

با وجود حضور آقاي سانسورچي در فدراسيون هندبال روز گذشته خبرهايي منتشر شد مبني بر اينکه عليرضا رحيمي در فدراسيون هندبال حضور پيدا کرده و براي انتخابات فدراسيون ثبت نام به عمل آورده، اما واقعيت اين است که اين اتفاق هنوز رخ نداده است.

عليرضا رحيمي در اين خصوص گفت: دو ساعت به فدراسيون هندبال رفتم و کار خاصي انجام ندادم!

وي در پاسخ به اين سوال که آيا براي حضور در انتخابات فدراسيون هندبال ثبت‌نام کرده يا مي کند، گفت: واقعيت اين است برخلاف برخي اخباري که منتشر مي‌شود، بايد بگويم من هنوز براي انتخاب هندبال ثبت نام نکرده‌ام و احتمالش خيلي کم است که ثبت نام هم بکنم. به هر حال فعلا اقدامي در اين راستا انجام نداده‌ايم.

حالا بايد منتظر ماند و ديد که آيا رحيمي به فدراسيون هندبال بازخواهد گشت يا خير؟ و اينکه سرپرست فدراسيون تا چه زماني تصميم دارد اخبار را سانسور کرده و البته تعاملي با رسانه‌ها نداشته باشد. لازم به ذکر است نگارنده براي نوشتن اين خبر چندين بار با تلفن همراه عباسعلي اکبري تماس گرفت، اما سرپرست فدراسيون هندبال پاسخگو نبود

 

ارسال در: جمعه 3 دي ساعت 17:51 (1395/10/3)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن