بازيکنان تيم بسکتبال شهرداري اراک اعتصاب کردند!
شماره خبر : 137614
مجيد صالحي سرمربي تيم بسکتبال شهرداري کاشان در خصوص وضعيت فعلي تيمش گفت: از وضعيت تيم اطلاعي ندارم. پس از ديدار هفته شانزدهم مقابل پالايش نفت آبادان استراحت چند روزه‌اي به بازيکنانم دادم و خودم هم حدود يک هفته است که مرخصي هستم

بازيکنان تيم بسکتبال شهرداري اراک اعتصاب کردند!

صالحي:تنها 10 درصد پول گرفتيم

مجيد صالحي سرمربي تيم بسکتبال شهرداري کاشان در خصوص وضعيت فعلي تيمش گفت: از وضعيت تيم اطلاعي ندارم. پس از ديدار هفته شانزدهم مقابل پالايش نفت آبادان استراحت چند روزه‌اي به بازيکنانم دادم و خودم هم حدود يک هفته است که مرخصي هستم تا کارهاي شخصي‌ام را انجام دهم. سه‌شنبه هفته گذشته فرصت استراحت بازيکنان تمام شده بود و بايد تمريناتشان را شروع مي‌کردند، اما تا آن‌جايي که اطلاع دارم و کمک مربي تيم با من تماس گرفت، بازيکنان تا پنجشنبه هفته گذشته به دليل مسائل مالي بر سر تمرينات حاضر نشدند. با واعظي سرپرست تيم صحبت کردم و علت را جويا شدم، او گفت مسئله جدي نيست و حل مي‌شود و موضوع نگران کننده‌اي نيست. به نظر من اگر مسئله جدي نبود بازيکنان حتماً بر سر تمرين حاضر مي‌شدند. البته من به گفته واعظي اعتماد دارم که اين مشکل را حل مي‌کند. اما به نظر من مشکل آنقدر جدي بوده است که منجر به تمرين نکردن بازيکنان شده است و بايد حل شود. اگر مسئله کوچکي حل نشود تبديل به مشکل مي‌شود و مشکلي که حل نشود به بحران تبديل مي‌شود. البته آنقدر درگير کارهاي شخصي‌ام بودم که اين موضوع را پيگيري نکردم. از ابتداي فصل تا کنون مبلغ بسيار کمي و حدود 10 درصد از قرارداد بازيکنان به آن‌ها پرداخت شده است.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا بازيکنان براي نيامدن به تمرين با سرمربي تيم هماهنگ شده بودند يا نه، عنوان کرد: مسائل مالي در حيطه اختيارات من نيست. سرمربي تيم تنها بازيکنان را انتخاب مي‌کند و باشگاه هم با آن‌ها قرارداد مي‌بندد. اگر بازيکنان با من تماسي در اين رابطه گرفتند نظر من اين بوده است که بازيکن بايد بر سر تمرينات تيم حاضر شود و دليلي براي عدم حضورش وجود ندارد. از طرف ديگر نيز باشگاه بايد وظايف خود را انجام دهد. اگر مشکلي در اين ميان وجود دارد در واقع بايد با مديريت باشگاه حل شود. البته قول دادند که اين کار را انجام دهند اما چون خودم بر سر تمرينات نبودم خبر ندارم که بازيکنانم در کاشان هستند يا در شهرهاي خود.من به تمرين مي روم اما بازيکنان مختار هستند که به تمرين بيايند يا نه. اگر روزي به اين نتيجه برسم که اين باشگاه، باشگاه خوبي براي من نيست و تصميم به رفتن بگيرم دليلي ندارد که بازيکنان هم با من از باشگاه بيرون بيايند. از نظر من که شرايط بحراني نيست اما اگر بحراني در اين موضوع به وجود آيد طبيعتاً افرادي هستند که بتوانند اين بحران را کنترل کنند.

قضاوت در مورد شهرداري گرگان زود است

 

ارسال در: دوشنبه 11 بهمن ساعت 19:38 (1395/11/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن