90/ آقاي علي عسگري! مگر مجري اجاره اي در رسانه ملي داريم؟
شماره خبر : 137657
آقاي علي عسگري، نمي دانم ، مي دانيد که بخشي از جامعه رسانه ملي را رسانه ميلي خطاب مي کنند؟

اميد فراغت

 

آقاي علي عسگري، نمي دانم ، مي دانيد که بخشي از جامعه رسانه ملي را رسانه ميلي خطاب مي کنند؟

اگر مي دانيد که هيچ! اما اگر نشنيده ايد ، به شما بگويم که باور عمومي نسبت به صدا و سيما دچار خدشه شده است و اين واقعيت را بپذيريد که خوراک ذهني مردم از طريق فضاهاي مختلف تامين مي شود. با توجه به آسيبي که به باور عمومي وارد آمده است اکثريت جامعه چشم و گوش به دهان تصاوير و صداهاي توليدي رسانه ملي نمي مانند! چرا که نيک متوجه شده اند که تدابير شما قالب محور شده است و اين قالبي نيست که همه سلايق و خواست و نيازهاي جامعه را برآورده سازد.

اگر هم رسانه ملي بر اساس يک اصول، روش و سبک طراحي شده به حرکت خود ادامه مي دهد ليکن اکثريت جامعه به دليل چشيدن طعم و مزه رسانه هاي متفاوت ، ذائقه شان تغيير کرده است و از اصول ، سبک و روش رسانه ملي عبور کرده اند و اين واقعيتي است که در پيش روي ملت و شما قرار گرفته است!

آقاي علي عسگري

به طور اتفاقي يکي از برنامه هاي ورزشي راديو را در طول مسير گوش دادم. رئيس مستعفي يکي از فدراسيون هاي ورزشي که بيماري را بهانه کرده بود با مجري برنامه گپ و گفت داشت و اولين ذهنيت و تصويري که از اين برنامه گرفتم در قالب رپرتاژ آگهي بود!

دوستي و رفاقتي محسوس با چاشني سس و دلسترهايي با طعم هاي مختلف که براي يکديگر باز مي کردند ! و کارشناس برنامه هم مدام مي گفت برنامه هاي رئيس مستعفي،  دنيا را مي سازد! و برنامه هشت ساله ايشان دواي درد بشريت است! مجري هم به وجد آمده بود و پيوسته ايشان را ژان وال ژان خطاب مي کرد! رئيس مستعفي هم مي گفت اگر به من تکليف شود که خدمتگزاري کنم قطعا قانون بازنشسته ها نمي تواند مشکل آنچناني باشد.

آقاي علي عسگري

البته جمع اضداد قانون را مي پذيرم و به بي قانوني و چرخش هاي قانوني عادت داريم اما با خودم فکر کردم در چه جامعه اي زندگي مي کنم؟!

جامعه اي که شما مي گوييد مردم ولي نعمتان آن هستند اما چرا بر خلاف اين تئوري ساختگي، براي خرد و شعور جامعه ، برخي مجريان و علاقمندان رياست هاي تکليفي، احترام قائل نيستند!

آقاي علي عسگري

شايد فکر کنيد برخي از مجريان راديو و تلويزيون سياست هاي کلي شما را پيش مي برند ، اما مي گويم درست برعکس ! آن ها با سخنان و اجراي شان پيوسته و مستمر مردم را بدبين تر مي کنند.

راننده تاکسي و ديگر مسافراني که من نيز همراهشان بودم همگي نسبت به آن برنامه ورزشي مي خنديدند و آنگاه راننده تاکسي گفت « جناب بفرماييد» ! مشت نمونه خروار است !

آقاي علي عسگري

همگي در يک کشتي به نام ايران نشسته ايم ، اين کشتي متعلق به همه ايرانيان است اجازه ندهيم عده اي شرح حال اين بيت شعر سعدي : اي شکم خيره به ناني بساز_ تا نکني پشت به خدمت دو تا، باعث و باني ترک و يا سوراخي به اعتماد عمومي جامعه شوند که متاسفانه برخي ها شده اند!

 

ارسال در: جمعه 15 بهمن ساعت 09:47 (1395/11/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن