90/ از رفت‌وآمد نامزدهاي انتخابات فدراسيون هندبال
شماره خبر : 137838
در مهلت 10 روزه وزارت ورزش و جوانان براي ثبت نام کانديداي رياست فدراسيون هندبال 16 نفر براي کسب کرسي رياست فدراسيون ثبت نام کردند.ب

از رفت‌وآمد نامزدهاي انتخابات فدراسيون هندبال

رقابت دوقطبي بر سر يک صندلي داغ!

در مهلت 10 روزه وزارت ورزش و جوانان براي ثبت نام کانديداي رياست فدراسيون هندبال 16 نفر براي کسب کرسي رياست فدراسيون ثبت نام کردند.به اين ترتيب حميد آقاعلي‌نژاد، عليرضا پاکدل، مرتضي حسن‌پور، هادي خليلي،‌ کاظم دل‌قندي، عليرضا رحيمي، شهداد مرتجي، ميترا نوري، احمد سعادتمند، کيوان صادقي، حميدرضا عباسي مقدم، ولي فرنام، ناصر قاسمي، حميد مدني، خسرو نصيري و محمدناصر نجف‌پور به عنوان کانديداي کرسي رياست فدراسيون هندبال ثبت نام کردند و حالا همه منتظر تاييد صلاحيت‌ها هستند.

نکته جالب توجه اين ثبت‌نام‌ها اين است که سيد ابوالحسن مهدوي، رئيس سابق فدراسيون هندبال که به دليل مشکلات بيماري چندي پيش از سمت خود استعفا کرد در آخرين لحظات در فدراسيون حاضر شد تا در انتخابات ثبت‌نام کند، اما ظاهراً به دليل نقص مدارک ثبت نام وي کامل و 100درصدي نبود.

پس از چند روز سيدابوالحسن مهدوي که با وجود عدم ثبت‌نامش در انتخابات مدعي بود با قاطعيت آرا به عنوان رئيس انتخاب خواهد شد، نامه اي سرگشاده نوشت و با عذرخواهي از جامعه هندبال مدعي شد به دليل فضاي مسموم از حضور در انتخابات فدراسيون هندبال انصراف داده است.با اين وجود شنيده‌ها حاکي از اين است که محمدرضا داورزني معاون جديد ورزش حرفه‌اي و قهرماني با نامه‌اي به دفتر مشترک امور فدراسيون‌ها از آنها خواسته تا نام مهدوي در ليست تأييد صلاحيت‌شده‌هاي انتخابات هندبال قرار بگيرد، اين در حالي است که مجوز نهايي براي اين کار بايد تنها از طريق وزير ورزش و دولت صادر شود. با اين وجود نشانه ها حاکي از آن است که ابوالحسن مهدوي دوباره سوداي رياست دارد. صندلي قدرتي که او آن را در ظاهر با دست پس زده و مي زند اما در خفا با پا و با تمام نيرويش آن را به پيش مي کشد تا دوباره روي آن جلوس کند.

عليرضا رحيمي مديرعامل اسبق باشگاه‌هاي سپاهان و پرسپوليس که پيش از اين سابقه حضور در فدراسيون هندبال را در کارنامه دارد و براي انتخابات اخير نيز ثبت نام کرده، يکي از کانديداهايي است که رسما به حضور مهدوي و ثبت نام وي واکنش نشان داد. رحيمي در نامه‌اي به سلطاني فر وزير ورزش مدعي شد براي جلوگيري از دودستگي در هندبال حاضر است از انتخابات خروج کند.

با اين شرايط فضاي انتخاباتي هندبال به سمت دوقطبي شدن پيش مي رود. درخواست‌ها براي حضور مهدوي و رحيمي در انتخابات در فضاي مجازي و گاها غيرمجازي شدت گرفت؛ مهدوي از اين داستان استقبال کرده و با خيال اينکه کاربران فضاي مجازي قرار است به وي راي دهند، اعلام کرد وارد گود خواهد شد. در همين راستا درمورد رحيمي هم شنيده شده که وي نظرش را تغيير داده است.يکي از نامزدهاي نام آشناي انتخابات فدراسيون هندبال که حضور يا عدم حضورش بستگي به شرايط عليرضا رحيمي دارد، در جمعي ادعا کرده که نمي‌تواند در انتخابات حاضر باشد، چراکه رحيمي قرار است شخصا وارد ميدان شود.

به هر حال پيش از همه چيز بايد منتظر تاييد صلاحيت‌ها ماند.

 

ارسال در: چهارشنبه 27 بهمن ساعت 19:22 (1395/11/27)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن