اميدوارم کسي رئيس فدراسيون شود که هندبال را از منجلاب نجات دهد
شماره خبر : 138154
عليرضا موسوي لژيونر هندبال کشورمان در خصوص انتخابات فدراسيون هندبال گفت: از نظر من بهترين گزينه براي حضور در راس هندبال ايران عليرضا رحيمي است چرا که فکر مي‌کنم ديگر کانديداها توانايي نجات هندبال را از اين منجلاب ندارند ما مي‌خواهيم کسي رئيس هندبال شود که نتايج خوب گذشته را تکرار و اين رشته را به روزهاي اوج خود بازگرداند.

اميدوارم کسي رئيس فدراسيون شود که هندبال را از منجلاب نجات دهد

موسوي:  از اهالي رسانه عذرخواهي مي‌کنم!

عليرضا موسوي لژيونر هندبال کشورمان در خصوص انتخابات فدراسيون هندبال گفت: از نظر من بهترين گزينه براي حضور در راس هندبال ايران عليرضا رحيمي است چرا که فکر مي‌کنم ديگر کانديداها توانايي نجات هندبال را از اين منجلاب ندارند ما مي‌خواهيم کسي رئيس هندبال شود که نتايج خوب گذشته را تکرار و اين رشته را به روزهاي اوج خود بازگرداند.وي در ادامه افزود: متاسفانه فضاي هندبال برخلاف برخي که داعيه‌دار هندبال پاک هستند بسيار مسموم شده است. برخي‌ها به خودشان اجازه داده‌اند به هندباليست‌ها، اهالي هندبال و خبرنگاران توهين کنند. آيا اين رفتار آنها در جهت ايجاد هندبال پاک است؟ سرک کشيدن در زندگي شخصي ديگران و انتشار اکاذيب در کانالي که ماهيت آن براي همه روشن شده است هيچ رنگي از پاکي ندارد و يک کار کثيف و بچه‌گانه است. اينها افرادي هستند که در هندبال دستشان به جايي بند نيست و مي‌خواهند با اين کارها وجهه سايرين را نيز خراب کنند. من به شخصه و به عنوان فردي از خانواده هندبال از کساني که به آنها توهين شده به خصوص اهالي رسانه عذرخواهي مي‌کنم. اميدوارم اين رفتار غير اخلاقي را به حساب کل هندبال ننويسند. مطمئن باشيد دست اين افراد به زودي براي همه رو خواهد شد و من از رئيس بعدي فدراسيون مي‌خواهم پس از شناسايي اين افراد به آنها اجازه حضور در هيچ محفل و سالني از هندبال را ندهد. توهين به خبرنگاراني که در حوزه هندبال فعاليت مي‌کنند، رفتار غيراخلاقي و ناپسند است.

وي جذب اسپانسر را اولويت رئيس فدراسيون هندبال دانست و گفت: ليگ هندبال را در اين دو سال ديديد و متوجه شديد که سطح مناسبي نداشت. بعضي از بازيکنان دو سال و برخي چند سال است که مطالبات خود را از باشگاه‌ها دريافت نکرده‌اند. هيچ زماني ليگ برتر را با اين شرايط نديده بوديم. رئيس جديد فدراسيون بايد به دنبال اسپانسر و پخش تلويزيوني براي هندبال باشد تا اين رشته هم مانند واليبال و بسکتبال سربلند باشد. هندبال ايران پتانسيل بالايي دارد و مي‌تواند در آسيا به دنبال قهرماني و درخشش در جهان باشد. بايد تيم ملي را دوباره احيا کرد. مدت زيادي است اردوهاي تيم ملي تعطيل بوده است و ليگ هم شرايط اصلا مناسبي ندارد. ليگ خوب پشتوانه تيم ملي است اما مي‌بينيم که ليگ در سطح بالايي برگزار نمي‌شود و هر هفته هم يک تيم انصراف مي‌دهد. اگر به دنبال موفقيت‌هاي آسيايي و جهاني براي تيم ملي هستند بايد مربي درجه يک خارجي را در اين تيم به کار بگيرند نه اينکه يک مربي درجه 3 يا 4 بياورند. بايد براي موفقيت تيم ملي برنامه داشت و براي موفقيت آن بهترين امکانات را به کار گرفت.اگر شرايط به همين وضع ادامه داشته باشد و خبري از تيم ملي هم نباشد، شايد من هم مانند اله‌کرم و سجاد استکي در تيم ملي بازي نکنم.

 

ارسال در: يکشنبه 15 اسفند ساعت 18:48 (1395/12/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن