از کف خيابان‌هاي تهران بيشتر از اين مي‌توانم سکه جمع کنم!
شماره خبر : 138221
طي چند روز گذشته مسئولان ورزش مراسم تجليل از ورزشکاران و مدال آوران ايران در بازي هاي المپيک و پارالمپيک ريو 2016 و مدال آوران ورزش ايران در سال 94 را با حضور رئيس جمهور و وزير ورزش و جوانان برگزار کردند.

فتحي: از کف خيابان‌هاي تهران بيشتر از اين مي‌توانم سکه جمع کنم!

طي چند روز گذشته مسئولان ورزش مراسم تجليل از ورزشکاران و مدال آوران ايران در بازي هاي المپيک و پارالمپيک ريو 2016 و مدال آوران ورزش ايران در سال 94 را با حضور رئيس جمهور و وزير ورزش و جوانان برگزار کردند. سهم مدال آوران تالو که نايب قهرمان مسابقات جهاني اندونزي بودند تنها 5 سکه طلا بود.  ابرهيم فتحي عضو تيم تالو (دوئلين) کشورمان به پاداشي که از سوي مسئولان ورزش و دولت پرداخت شده، به شدت معترض است.فتحي در واکنش به پرداخت پاداش از سوي مسئولان وزارت ورزش جوانان، گفت: با پاداشي که به ما از سوي مسئولان ورزش و دولت پرداخت شد ياد يک موضوعي افتادم در واقع ما يک ورزشکار ورشکسته هستيم چون مثل يک کارمندي هستيم که در ابتدا به او بگويند ما قرار است ماهيانه به شما 4 ميليون تومان پرداخت کنيم اما پس از دو سال دست دست کردن به او ماهيانه صد هزار تومان پرداخت کنيم. در حال حاضر شرايط ما با پاداشي که پرداخت کرده‌‌اند به اين صورت است و ما يک ورزشکار ورشکسته هستيم. در گذشته مدال‌آوران مسابقات جهاني آسيايي به ترتيب 80 و 40 سکه دريافت مي‌کردند. اين پاداش‌ها باعث شد تا ما در ورزش قهرماني و حرفه‌اي از جواني و تحصيلات خود بگذريم و به دنبال کسب عنوان قهرماني باشيم. به خودمان آسيب زديم و در دوران جواني مدام در اردوها بوديم، براي رسيدن به مدال و به استحضار در آوردن پرچم کشورمان در مسابقات مختلف تلاش کرديم اما در آخر هيچ چيزي گيرمان نيامد.

وي در ادامه گفت: براي پيگيري و مطلع شدن از دليل پرداخت 5 سکه با مسئولان ورزش صحبت کرديم آنها مدعي شدند که مسابقات را درجه‌بندي کرده‌اند و وشوو جزو رشته‌هاي درجه دو است ما که بخشي از وشوو هستيم چون در بازي‌هاي آسيايي حضور نداريم به عنوان تيم درجه سه حساب شده‌ايم و اين در حالي است که در بخش ساندا ما در بخشي از اوزان در بازي‌هاي آسيايي نماينده‌اي نداريم اما پاداش آنها درجه‌ دو محسوب مي‌شود. گويا دوستان تالو را از وشوو جدا کردند. 5 سکه پول رفت و آمد من در طول اين 6 ماه از شرق تهران به غرب تهران نمي‌شود اين هزينه رفت و ‌آمد، خرج و خوراک زندگي من که متأهل هستم نيست و با اين بي‌احترامي ما را سوژه کردند و همه به ما مي‌خندند. باور کنيد اگر در خيابان‌هاي تهران راه برويم از کف خيابان بيشتر از اين سکه‌هايي که به ما داده‌اند مي‌توانيم سکه جمع کنيم. ما يک تيم گروهي هستيم که هميشه بهترين نتايج را کسب کرديم. تالو واقعاً دشوارتر از ساندا است و آسيب‌هاي بدني چند برابر ساندا است اما متأُسفم که در پايان با تمام زحماتي که ما کشيديم پاداش ما را معلوم نيست با چه متر و معياري به اين صورت تقسيم کرده‌اند.

 

ارسال در: پنجشنبه 19 اسفند ساعت 13:28 (1395/12/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن