رحيمي: قول مي دهم هندبال در آسيا بدرخشد
شماره خبر : 138226
مجمع انتخاباتي رياست فدراسيون هندبال به رياست محمدرضا داورزني در آکادمي ملي المپيک برگزار شد و عليرضا رحيمي با 34 راي از 41 راي ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رييس فدراسيون هندبال انتخاب شد

استکي: هندبال به صاحب اصلي‌اش بازگشت

رحيمي: قول مي دهم هندبال در آسيا بدرخشد

مجمع انتخاباتي رياست فدراسيون هندبال به رياست محمدرضا داورزني در آکادمي ملي المپيک برگزار شد و عليرضا رحيمي با 34 راي از 41 راي ماخوذه به مدت چهار سال به عنوان رييس فدراسيون هندبال انتخاب شد. حسن پور نيز 7 راي داشت.در ابتدا، دبير مجمع اعلام کرد کاظم دلقندي از حضور در انتخابات انصراف داده است. با آغاز مجمع نيز حميد آقا علي نژاد  ، پاکدل ، هادي خليلي ، عباسي مقدم ، ناصر قاسمي و ميترا نوري به نفع رحيمي کنار کشيدند. صادقي ، ولي فرنام  و شهداد مرتجي هم کناره گيري کردند.حميد مدني به نفع پور حسن کنار رفت و نجف پور هم در مجمع غايب بود. به اين ترتيب تعداد انصرافي ها و غايبين به   14نفر رسيد. پيش از اين  نصيري و سعادتمند انصراف خود را اعلام کرده بودند. بنابراين تنها رحيمي و حسن‌پور براي پست رياست فدراسيون با يکديگر  رقابت کردند که در نهايت رحيمي  با 34 راي رئيس شد.اعضاي مجمع در پايان اختيار انتخاب بازرس و اعضا را به رييس فدراسيون و وزارت خانه دادند.شاهرخ شهنازي به عنوان نماينده کميته ملي المپيک در مجمع حاضر بود.محمدرضا رجبي، مهدي بيجاري و الناز قاسمي به عنوان نماينده ورزشکاران، عليرضا حبيبي به عنوان نماينده مربيان، مجيد کلاهدوزان به عنوان نماينده داوران و نماينده هاي باشگاه اراک و نفت و گاز گچساران نيز در اين مجمع حضور داشتند.عليرضا رحيمي، حميد آقاعلي‌نژاد، عليرضا پاکدل، مرتضي حسن‌پور، هادي خليلي، شهداد مرتجي، ميترا نوري، کيوان صادقي، حميدرضا عباسي مقدم، ولي فرنام، ناصر قاسمي، حميد مدني و محمدناصر نجف‌پور کانديداي رياست فدراسيون هندبال بودند.

 

رئيس جديد فدراسيون هندبال: به دنبال باند بازي نيستم

عليرضا رحيمي رييس جديد فدراسيون هندبال گفت‌: با رايي که مجمع به من داده‌، مسئوليت من را بسيار سنگين کرده‌ تا خدمتگزار خوبي براي اعضاي مجمع، ورزش کشور به ويژه‌ هندبال باشم. سعي مي‌کنم از حرف‌هاي کليشه‌اي پرهيز کنم. البته منطق و شخصيت هر فدراسيون، تقويم ورزشي است و من همه چيز را در تقويم ورزشي خواهم ديد و حرف‌هاي خود را در تقويم ورزشي بيان خواهم کرد. در حقيقت هر کاري که بخواهيم انجام بدهيم بايد در تقويم ورزشي آن را بياوريم. ضمن اين که هميشه سعي کرده‌ام حرف‌هاي کليشه‌اي نزنم تا شرمندگي اش براي من باشد.

رحيمي همچنين در رابطه با سرمربي تيم‌ ‌ملي بزرگسالان هندبال و اين که وضعيت مربي چه زماني مشخص خواهد شد، گفت: اتفاقاتي در هندبال و به ويژه‌ در تيم‌هاي ملي ما رخ داده است. من به جرات گفته‌ام که در حال‌ حاضر بهترين تيم‌ ‌ملي را از زماني که هندبال شکل گرفته است داريم. من اين قول را مي دهم که در آسيا جايگاه خيلي خوبي داشته باشيم. در گذشته اختلافاتي وجود داشت که هم بزرگان به نظر من بايد نسبت به مصاحبه‌هايي که ورزشکاران در خصوص آنها انجام داده‌اند گذشت کنند و هم ورزشکاران بايد احترام بزرگ تر خود را حفظ کنند. من سعي مي‌کنم تمام اين حواشي را جمع کنم تا تيم خوبي را داشته باشيم. البته در رابطه با سرمربي تمام تلاش من بر اين است تا بهترين مربي دنيا را براي تيم‌ ‌ملي هندبال شناسايي کنم. قطعا اين مربي از خارج از کشور خواهد بود و نه داخلي. اين تيم به طور قطع نياز به مربي خارجي دارد. در حال‌ حاضر 10 تا 12 بهترين گلزن دنيا متعلق به ايران هستند.

 

ارسال در: پنجشنبه 19 اسفند ساعت 13:43 (1395/12/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن