فوتبال ساحلي با اقتدار بر بام آسيا ايستاد
شماره خبر : 138289
فينال رقابت‌هاي قهرماني فوتبال ساحلي آسيا (مالزي- 2017) و انتخابي جام جهاني باهاما با پيروزي پرگل 7 بر 2 ملي پوشان کشورمان برابر امارات به پايان رسيد

فوتبال ساحلي با اقتدار بر بام آسيا ايستاد

فينال رقابت‌هاي قهرماني فوتبال ساحلي آسيا (مالزي- 2017) و انتخابي جام جهاني باهاما با پيروزي پرگل 7 بر 2 ملي پوشان کشورمان برابر امارات به پايان رسيد.

رقابت‌هاي قهرماني فوتبال ساحلي آسيا و انتخابي جام جهاني از 14 اسفند آغاز و  ديروز با ديدارهاي رده بندي و فينال مسابقات پيگيري شد تا تکليف تيم هاي اول تا سوم اين رقابتها مشخص شود.

در ديدار فينال قهرماني آسيا تيم هاي ملي ايران و امارات به مصاف يکديگر رفتند که در پايان اين ديدار در نهايت ملي پوشان کشورمان با ارائه يک بازي پرقدرت و يکطرفه موفق شدند با نتيجه 7 بر دو تيم ملي امارات را شکست دهند و عنوان قهرماني آسيا را کسب کنند.

در اين ديدار براي تيم ملي فوتبال ساحلي کشورمان مسلم مسيگر (2 گل)، محمدعلي مختاري (2گل) ، پيمان حسيني، اميرحسين اکبري و سيدعلي ناظم گلزني کردند.

گفتني است تيم هاي ملي امارات و ژاپن با 2 عنوان قهرماني آسيا پرافتخارترين تيم هاي آسيا بشمار مي روند و ساحلي بازان ايران که در رنکينگ اول آسيا قرار دارند با شکست هر دو تيم ژاپن و امارات  دومين قهرماني خود در آسيا را بدست آوردند.

 

ارسال در: يکشنبه 22 اسفند ساعت 20:43 (1395/12/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن