خدمتم تمام شود برمي‌گردم به سپاهان!
شماره خبر : 138301
مهدي شريفي همچنان خواستار توجه بيشتر براي پيدا کردن فرصتي براي عرض‌اندام است و اين نکته در لابه‌لاي حرف‌هايش با رسانه‌ها مستتر بود. به آخرين حرف‌هاي مهدي شريفي دقت کنيد تا با ما هم داستان شويد.

 

مهدي شريفي: خدمتم تمام شود برمي‌گردم به سپاهان!

مهدي شريفي همچنان خواستار توجه بيشتر براي پيدا کردن فرصتي براي عرض‌اندام است و اين نکته در لابه‌لاي حرف‌هايش با رسانه‌ها مستتر بود. به آخرين حرف‌هاي مهدي شريفي دقت کنيد تا با ما هم داستان شويد.

 

 

هميشه حق را به هوادار مي دهم

شريفي درباره ناراحتي هواداران تراکتورسازي و واکنش آنها در صفحات مجازي به عملکرد تيمشان خاطرنشان کرد: من هميشه و هميشه حق را به هوادار مي دهم چرا که بدون اينکه توقعي داشته باشند از تيم حمايت مي کنند. آنها مي گويند زماني که بازيکنان خوبي داريم و کادر فني هم از مربيان بزرگي تشکيل شده پس حق داريم توقع برد داشته باشيم اما واقعيت اين است که گاهي پيش مي آيد. بازيکنان با جان و دل براي تراکتورسازي بازي مي کنند اما در نتايج استثنا هم وجود دارد. هواداران مي خواهند هميشه همه چيز خوب باشد و برد به دست آيد اما آنها بايد باور داشته باشند که ما بازيکنان نيز هميشه همين را مي خواهيم.

 

قلعه‌نوعي فوتبال من را نجات داد

وي در پاسخ به اين پرسش که چرا با توجه به  نيمکت نشيني اما هيچ وقت واکنشي به اين موضوع نشان ندادي و اکثر اوقات روي نيمکت هم لبخند بر لب داري؟ گفت: من از روزي که وارد تيم بزرگسالان شدم شايد در يک بازي آن هم دقايقي را روي نيمکت نشستم و هرگز اين مدت نيمکت نشيني را تجربه نکرده بودم. در ابتداي حضورم در تراکتورسازي دو بازي انجام دادم و گلزني هم کردم که متاسفانه مصدوم شدم اما مديون امير خان هستم چرا که او زماني که پاي مرا ديد گفت مهدي به نظرم تو از ناحيه مچ پا مشکل داري و بهتر است به جراح مراجعه کني. او فوتبال من را نجات داد.

 

ترجيح مي دهم به جاي ناراحت شدن، ياد بگيرم

مهاجم تيم تراکتورسازي ادامه داد: اگر به جراح مراجعه نمي کردم و مچ پاي من را باز نمي کرد متوجه نمي شد که از اين ناحيه پارگي دارم.حالا در فصل جاري نيز هر زمان براي تراکتورسازي بازي کردم به جر بازي با فولاد يا گل زده يا پاس گل داده ام. اگر بازي کنم با جان و دل بازي مي کنم، اگر روي نيمکت باشم ترجيح مي دهم به جاي ناراحت شدن از بازي هم پستي هايم چيزهاي جديدي ياد بگيرم. در واقع وقتي روي نيمکت مي نشينم به بازي بازيکناني مانند فرزاد دقت مي کنم و سعي مي کنم نکات مثبت بازي او و ساير هم پستي هايم را ياد بگيرم.

 

مفيد بودن بهتر از فيکس بازي کردن است

شريفي با اشاره به رضايت امير قلعه‌نوعي از خود اذعان داشت: هر زمان که به ميدان رفته ام کادر فني از من راضي بوده و در فوتبال هم همين رضايت داشتن ها مي ماند. فکر مي کنم کم بازي کردن اما مفيد بودن بهتر است تا اينکه فيکس باشم و نتوانم آن طور که بايد مفيد باشم و آن زمان همه بگويند تيم کادر فني خوب داشت، هوادار داشت اما  فلان بازيکن نتوانست مثمر ثمر باشد.

 

هنوز به جام حذفي اميد داريم

وي درباره جايگاه تراکتورسازي در انتهاي فصل تاکيد کرد: من خيلي خوشبين هستم و شک نکنيد در پايان فصل شرايط خوبي خواهيم داشت. ضمن اينکه قهرماني هنوز از دست نرفته و در جام حذفي نيز مي توانيم جام را بالاي سر ببريم.

 

خدمت سربازي ام تمام شود بر مي گردم

مهاجم تراکتورسازي درباره بازگشت خود به سپاهان گفت: با سپاهان قرارداد دارم و هر زمان که خدمت سربازي ام تمام شود بايد برگردم. آنها هم متاسفانه فراز و نشيب زيادي داشته اند و نتايجي که به دست آورده اند در خور آنها نبوده. اميدوارم سپاهان به جايگاهي که حق اين تيم است برسد.

 

من از مسئولان سپاهان ناراحت بودم نه آنها

شريفي در پايان در پاسخ به اين پرسش که با توجه به نحوه جدايي تو از سپاهان اگر آنها تو را نخواهند چه مي کني؟ تاکيد کرد: زماني که از سپاهان جدا شدم اين من بودم که از مسئولان وقت دلخوري داشتم نه آنها از من. دوست ندارم به آن رروزها برگردم اما هواداران سپاهان خودشان با گذر زمان متوجه شدند که در باشگاه چه مي گذشت. حالا هم همه چيز تمام شده و اگر من را بخواهند به قراردادم پايبند خواهم بود.

ارسال در: يکشنبه 22 اسفند ساعت 20:56 (1395/12/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن