صعود ايران به جمع هشت تيم برتر واليبال قهرماني نوجوانان آسيا
شماره خبر : 138386
تيم ملي واليبال نوجوانان ايران در دومين مسابقه خود در يازدهمين دوره رقابت هاي قهرماني نوجوانان آسيا توانست حريف بنگلادشي خود را با نتيجه سه برصفر از پيش روي بردارد و به جمع هشت تيم برتر اين رقابت ها صعود کند.

شاگردان محمد وکيلي روز پنجشنبه در اين مسابقه در سه ست متوالي و با امتيازهاي 25 بر 11، 25 بر 12 و 25 بر 13 به پيروزي رسيدند تا با کسب سه امتياز به عنوان تيم دوم گروه دوم راهي مرحله بعد اين رقابت ها شوند.
هونگ چي يونگ اريک (هنگ کنگ) و جوليان کوبورن (استراليا) به عنوان داوران اول و دوم، قضاوت اين ديدار را بر عهده داشتند.
ترکيب شروع کننده تيم ايران برابر بنگلادش، امير حسين توخته، امير محمد فلاحت خواه، مرتضي شريفي، احسان دانش دوست، علي طبري، حسين سليمان اهري و مهدي جلوه بودند.
مربي تيم بنگلادش نيز از ترکيب ردووانور رحمان، علي امين، رحمتول اسلام محمد، نسيم بهار، اسماعيل حسين (کاپيتان)، نور نابي ملاه و جابر بن کوبير (ليبرو) برابر تيم ايران در ابتداي اين مسابقه استفاده کرد.
در پايان دور مقدماتي تيم هاي کره جنوبي و ايران با 6 و 3 امتياز به عنوان تيم هاي اول و دوم به مرحله بعد و هشت تيم برتر صعود کردند. تيم بنگلادش نيز در جايگاه سوم قرار گرفت و در ادامه رقابت ها براي رتبه نهم تا يازدهم به ميدان مي رود.
در مرحله دوم رقابت هاي قهرماني نوجوانان آسيا که از روز شنبه آغاز مي شود، تيم هاي ايران، کره جنوبي، چين تايپه و چين در يک گروه با هم رقابت مي کنند.
يازدهمين دوره رقابت هاي واليبال قهرماني نوجوانان آسيا از هشتم تا 16 فروردين ماه با حضور نمايندگان 12 کشور آسيايي به ميزباني کشور ميانمار در حال برگزاري است.

ارسال در: پنجشنبه 10 فروردين ساعت 15:20 (1396/1/10)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن