گروه بندي مرحله دوم رقابت هاي واليبال قهرماني نوجوانان آسيا
شماره خبر : 138397
مرحله مقدماتي مسابقات واليبال قهرماني نوجوانان آسيا به پايان رسيد و گروه بندي تيم ها براي مرحله دوم مشخص شد.

دور مقدماتي يازدهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني نوجوانان آسيا و انتخابي جهان که از صبح روز سه شنبه در شهر نايپيداو کشور ميانمار آغاز شده بود، عصر امروز به پايان رسيد و جايگاه تيم ها در چهار گروه جدول مقدماتي مشخص شد.

بر اين اساس، در گروه نخست تيم ميانمار با دو برد و کسب 6 امتياز صدرنشين شد و تيم هاي استراليا (يک برد و سه امتياز) و هنگ کنگ بدون برد در رتبه هاي دوم و سوم قرار گرفتند.

در گروه دوم، کره جنوبي با دو برد و 6 امتياز صدرنشين شد. ايران با يک برد و سه امتياز در جايگاه دوم قرار گرفت و تيم بنگلادش بدون برد و امتياز رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

در گروه سوم نيز تيم ژاپن با دو برد و 6 امتياز در صدر قرار گرفت، تايلند با يک برد و سه امتياز دوم شد و سريلانکا بدون برد و امتياز در جايگاه سوم قرار گرفت.

در گروه چهارم نيز تنها دو تيم چين و چين تايپه حضور داشتند که چيني ها با يک برد و سه امتياز در رتبه نخست و ملي پوشان چين تايپه در جايگاه دوم قرار گرفتند.

بدين ترتيب در مرحله دوم اين رقابت ها هشت تيم برتر در دو گروه F (ايران، کره جنوبي، چين و چين تايپه) و E (ژاپن، استراليا، تايلند و ميانمار) براي رتبه هاي اول تا هشتم مسابقه مي دهند. سه تيم هنگ کنگ، بنگلادش و سريلانکا نيز در اين مرحله براي جايگاه هاي نهم تا يازدهم به مصاف هم مي روند.

فردا جمعه تيم هاي شرکت کننده در اين رقابت ها استراحت دارند و مرحله دوم مسابقات از روز شنبه آغاز مي شود. تيم ملي واليبال نوجوانان ايران روز شنبه و از ساعت 12 و 30 دقيقه به وقت ميانمار، 10 و 30 دقيقه به وقت تهران در سومين مسابقه خود در اين رقابت ها به مصاف چين مي رود.

ارسال در: جمعه 11 فروردين ساعت 06:32 (1396/1/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن