تکليف کفشگري و حقيقي به زودي مشخص مي‌شود
شماره خبر : 138442
حميد رضا کريمويي مي‌گويد براي برگزاري ديدارهايمان در ورزشگاه امام رضا (ع) به نقطه مشترکي با آستان قدس نرسيده‌ايم.

حميدرضا کريمويي در گفت‌وگو با ايسنا، درباره شرايط پديده و نتايج اخير اين تيم اظهار کرد: خدا را شکر شرايط خوبي در تيم حاکم است و بازيکنان و کادرفني انگيزه لازم براي خوب نتيجه‌ گرفتن را دارند. ما سخت تمرين ديدارهايمان را پيش‌رو داريم. باقي بازي‌هاي ما با تيم‌هاي بالانشين و البته ماشين سازي است که جايگاهش در جدول خوب نيست و به دنبال کسب سه امتياز و باقي‌ ماندن در ليگ است.

وي ادامه‌ داد: پديده چه در حوزه کادرفني و چه در حوزه بازيکن از ساختار مناسبي برخوردار است. مديريت کادرفني بر عهده مهاجري است و ايشان به اندازه کافي به امور تيم تسلط دارند. من در اولين ملاقاتم با مهاجري، جلسه‌اي برگزار کرديم و از او برنامه‌اي گرفتيم تا به اين جاي کار نيز طبق برنامه پيش رفته‌ايم. مشخص شدن سرمربي فصل بعد بستگي به شرايط دارد، اما اکنون تمام مجموعه حمايت خود را از مهاجري اعلام مي‌کند.

وي درباره وضعيت مهرداد کفشگري و رضا حقيقي توضيح داد: بعد از معرفي اين دو به کميته‌ انضباطي باشگاه، دلايل آن نيز اعلام شد. باشگاه نيز پس از جلساتي، حکم اين دو بازيکن را مشخص کرد و به زودي ابلاغ مي‌شود. البته کفشگري و حقيقي فرصت دارند، درباره احکام صادره، نامه فرجام خواهي خود را به کميته‌ استيناف باشگاه ارسال کنند.

کريمويي درباره وضعيت ورزشگاه امام رضا (ع) تصريح کرد: مذاکره با آستان قدس براي استفاده از ورزشگاه امام رضا (ع) بر عهده سازمان تربيت ‌بدني و هيات فوتبال مشهد است. ما از اين دو سازمان درخواست کرده‌ايم و هيات فوتبال نيز صحبت‌هايش با آستان قدس را شروع کرده، اما تاکنون به هيچ نقطه مشترکي نرسيده‌اند. همچنين وضعيت مالي خوبي نسبت به بعضي تيم‌هاي ديگر داريم و تاکنون 57 درصد از قرارداد آنها را پرداخت کرده‌ايم. سعي مي‌کنيم تا انتهاي فصل نيز با بازيکنان و کادر تسويه کنيم تا بدهکاري براي فصل بعد باقي نگذاريم.

ارسال در: سه شنبه 15 فروردين ساعت 19:03 (1396/1/15)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن